Myślała, że mąż ją zdradza… TO CO ZOBACZYŁA JEST WSTRZĄSAJĄCE!

Kobieta, która chciała nagrać zdradę męża jako dowód w sprawie zamontowała ukrytą kamerę i… TO CO ZOBACZYŁA JEST WSTRZĄSAJĄCE! 

Dziennikarka tureckiej stacji podejrzewała męża o zdradę. Zamontowała w domu ukryte kamery, aby przyłapać go na gorącym uczynku. Jej plan się powiódł, jednak okazało się, że do zdrady nie doszło. Mimo wszystko złożyła pozew o rozwód.

Sprawa trwa od 2017 roku, kiedy mąż dziennikarki wrócił do domu z wyjazdu służbowego i zaczął zachowywać się dziwnie. Kobieta znalazła kilka części garderoby damskiej, które nie należały do niej. Na domiar wszystkiego ich mały synek powiedział jej, że gdy ona wychodzi do pracy, to do domu przychodzi druga pani.

Dziennikarka od razu postanowiła, że zamontuje ukryte kamery, aby mieć twarde dowody na zdradę męża i przy okazji dowiedzieć się, z kim mąż ma romans. Kiedy zobaczyła nagranie, zaniemówiła!

Na nagraniu był mąż dziennikarki, jednak nie miał towarzystwa. Sprawa wyglądała co najmniej dziwnie. Jak się okazało – inną kobietą, o której wspominał syn dziennikarki, okazał się jej mąż! Przebierał się w damskie ubrania i zakładał perukę podczas jej nieobecności!

Sprawa znalazła finał w sądzie. Kobieta opublikowała kompromitujące nagranie i zdjęcie mężczyzny w sieci, a w konsekwencji złożyła pozew o rozwód.

Źródło: bolgegundem.com

Zobacz także: Widzisz czasem małe robaczki przed oczyma? ZOBACZ, DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE!

Komentarze

Komentarze