Na co ochotę ma Paula Tumala przed „tymi dniami”? Czy ty też tak masz?

Paula Tumala, jedna z tancerek Donatana, to  najbardziej gorąca mamuśka show-biznesu. Modelka urodziła bliźniaczki Anastazję i Nadię 14 stycznia br. Już od pierwszych dni po porodzie mogliśmy brać udział w życiu całej rodziny, a to dzięki postom na Instagramie i Instastory celebryki.

 

Jedna z najpiękniejszych modelek raczy followersów na każdym kroku swoim życiem codziennym, czy to filmikami o gotowaniu dla córek czy sposobami na udany makijaż. Sporadycznie pojawia się także ojciec dziewczynek – Karol. Tym razem swoim obserwującym zwierzyła się na co ma ochotę przed „tymi dniami”. Jak większość się domyśla chodzi właśnie o menstruację. Gwiazda wyznała, że podobnie, jak większość kobiet najczęściej ma chrapkę na coś słodkiego. Jednak w jej przypadku nie jest to batonik czy czekolada, a Fit Chocolate, z którego robi się pyszne mleczne koktajle.  Celebrytka zdradziła, że w celu uzyskania lepszego smaku dodaje do mikstury owoce.

Słowianka wzbudza duże zainteresowanie ze strony internautów. Niewątpliwie m.in. ze względu na swoją niezwykłą urodę. Jednak wydaje się, że więcej w oczach followersów zyskuje dzięki temu, że pokazuje blaski i cienie macierzyństwa. Nie wszystkie jej zdjęcia są wyretuszowane, a na Instastory jawi się jako zwyczajna, czasem nieumalowana i niewystrojona kobieta, a nie celebrytka. Takie zachowanie wzbudza dużą sympatię ze strony obserwujących.

Zdjęcie: żródło: https: //www.instagram.com/paulatumala/?hl=pl

Komentarze

Komentarze