Na co ochotę ma zmysłowa Adrianna Śledź z Love Island?

Adrianna Śledź to najmłodsza i jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek pierwszej edycji programu „Love Island”. Od początku jednak deklarowała, że nie zgłosiła się do programu w celu poszukiwania prawdziwej miłości, co być może miała wpływ na jej szybkie odpadnięcie.

Gwiazda jest jednak żądna uwagi i dlatego nie szczędzi internautom swoich zdjęć, na których często występuje w kusym ubraniu. Pod nimi najczęściej zamieszcza różnego rodzaju przemyślenia. Wydaje się, iż zamierzony cel został osiągnięty, bowiem jej konto na Instagramie śledzi 150 tysięcy obserwujących, co jak na uczestniczkę programu rozrywkowego jest dużym osiągnięciem.

W ostatnim czasie Adrianna prężąc się przed lustrem tuż po wieczornej kąpieli o czym świadczy jej strój – piżama oraz ręcznik na głowie, pochwaliła się swoim followersom o czym marzy. W poście pod zdjęciem można przeczytać:

„Ja jedyne na co mam ochotę to leżeć w wygodnej piżamce z cieplutką herbatą”.  Dodała również, iż piżama znanej marki jest jej w stanie to zagwarantować.

Zmysłowa poza oraz zgrabne nogi wywołały w sieci istną lawinę komentarzy. Pod postem celebrytki można zobaczyć takie komentarze jak: „u ale samica” czy „no jest kosmos”. Internauci nie szczędzili również serduszek.

A wy co sądzicie o karierze pięknej Adrianny?  Nam wydaje się jednak, że jest to droga którą obrała jest drogą na skróty

Źródło: https:// www.instagram.com/flychanelle/?hl=pl

.

Komentarze

Komentarze