Na kogo Doda ZAGŁOSUJE w wyborach prezydenckich? My JUŻ WIEMY!

Zbliżają się wybory prezydenckie. Na kogo odda w nich swój głos Doda? My już wiemy!

Skrytykowała Andrzeja Dudę

Doda wręcz słynie z ostrych i bardzo krytycznych komentarzy na temat otaczającej nas rzeczywistości.  Ostatnio piosenkarka wzięła pod lupę prezydenta Andrzeja Dudę. Czy to na niego odda swój głos w zbliżających się wyborach na prezydenta Polski? Okazuje się, że nie.

„Wydaje mi się, że challenge dla artystów powstał dla artystów, żeby pomóc służbie zdrowia. Nie dla polityków, którzy powinni zrobić wszystko, żeby ta pomoc była zbędna. Kraj pogrążył największy gospodarczy kryzys, ludzie przeżywają życiowe dramaty i nie czekają na polityków, którzy rapują. I to jeszcze tak słabo” – napisała na swoim Instagramie.

Na pytanie, na kogo odda swój głos powiedziała, że nie ufa żadnemu z kandydatów.

Czytaj też: Doda nie robi TEGO już od 5 lat! Aż trudno uwierzyć, że chodzi o…

„Na jakiego prezydenta mamy zagłosować w dobie tej sytuacji i kryzysu na każdej płaszczyźnie, nie tylko gospodarczej? Ja zagłosowałabym na tego, który by mi jasno pokazał, jak on w najszybszy możliwy sposób tę gospodarkę z powrotem postawi na nogi i zakończy ten obłęd. Pokaż mi, który chce to zrobić?” – powiedziała w rozmowie z Marcinem Cejrowskim.

„Jeżeli mam wybierać między jednym, a drugim, który ma mi przed nosem zabraniać kolejnych rzeczy i narzucać kolejne obostrzenia, w ogóle nie myśląc o tym, jakie idą za tym konsekwencje, to, czym się jeden różni od drugiego w tej sytuacji?” – zakończyła.

Podzielacie jej zdanie?

Czytaj też: Doda ODWOŁAŁA koncert! Dramatyczne wieści!

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze