Nadchodzi Cyber Monday – kolejny dzień promocji! Znamy sklepy, które wezmą udział!

Ledwo  pożegnaliśmy Black Friday, Black Week jeszcze w pełni a Internet już huczy od reklam  nawołując do wzięcia udziału w Cyber Monday. Co to właściwie za dzień i czym może nas uraczyć? 

Cyber Monday to już trzeci dzień okazji cenowych. Z taką tylko różnicą, że zniżki dotyczą wyłącznie sklepów online. Kolejne święto konsumpcjonizmu przywędrowało do nas z Ameryki, w której narodziło się już 15 lat temu. W Polsce natomiast trwa od 2016 roku i nie jest tak popularne, jak w USA. Co więcej, niektórzy nadal nie zdają sobie sprawy czym  właściwie jest Cyber Monday, a okazuje się, że rabaty są nawet większe niż w Czarny Piątek.

Jakie marki biorą udział?

Zniżek w ten nietypowy poniedziałek możemy spodziewać się w popularnych sieciówkach:  Zarze, Reserved, Mango, H&M, Top secret, a nawet Asosie. Jednak trzeba pamiętać, że zniżki bądą obowiązywały jedynie na stronach internetowych sieciówek. Poza tym  prawdopodobnie dołączą również sklepy internetowe, czyli  Zalando, Answer, Westwing czy About you. Wiadomo też, że cenową gratkę dla klientów przygotowały Sephora, SuperPharm i Empik .

Pełna i oficjalna lista poszczególnych marek, które wezmą udział w Cyber Monday wciąż jest aktualizowana.

Dostawa za free!

Okazuje się, że Cybernetyczny poniedziałek to jeszcze nie koniec. Dla wszystkich kupujących przez Internet powstało kolejne święto zakupów, a mianowicie Dzień Darmowej Dostawy 2019, który przypada w pierwszym tygodniu grudnia, zaraz po trzydniowym szaleństwie zakupowym. Wówczas również jest szansa na upolowanie prawdziwych perełek, nie płacąc za ich dostarczenie.

Zdjęcie główne: https://www.instagram.com/bresheppard/

Komentarze

Komentarze