Nagrała film, w którym ŻEGNA SIĘ Z SYNEM. ODDAŁA GO do adopcji. Zobacz

W dniu narodzin syna Hannah Mongie miała 18 lat. Zdawała sobie sprawę z tego, że jest zbyt młoda na macierzyństwo. Zdecydowała się nagrać film, w którym wyjaśniła, dlaczego postanowiła oddać dziecko do adopcji. Materiał jest bardzo wzruszający, ponieważ widać na nim moment pożegnania matki z dzieckiem.

Powody przekazania do adopcji
Film powstał tuż przed momentem przekazania dziecka innej rodzinie. Jest pełen emocji. Hannah podała w nim powody, dla których zdecydowała się na ten krok.

Okazało się, że będzie musiała wychować synka samotnie. Nastolatka i ojciec dziecka widywali się tylko kilka tygodni. Nie byli gotowi na ślub i wspólne życie.

Jej decyzja była podyktowana dobrem syna. Hannah wierzyła, że to najlepsze rozwiązanie w zaistniałej sytuacji. Co więcej, jej chłopak zmarł (we śnie z przyczyn naturalnych) 2 miesiące po tym, jak wyszło na jaw, że Hannah spodziewa się dziecka.

Wideo
Hannah spędziła z synem 48 godzin, zanim przekazała go małżeństwu Bradowi i Emily Marsh. Wtedy powstało wideo, na którym można usłyszeć słowa matki: “Kocham Cię Taggart Cayden Marsh. Mój mały chłopiec. Mój syn. Bardzo Cię kocham”.

Otwarta adopcja
Syn nastolatki został przekazany do tzw. otwartej adopcji. Oznacza to, że Hannah może kontaktować się z Taggartem, który przyszedł na świat w marcu 2016 r.

Dziś chłopiec ma niemal 2 lata i regularnie widuje się ze swoją biologiczną mamą.

Źródło: dailymail.co.uk
Źródło zdjęć: dailymail.co.uk
Źródło filmu: YouTube

Komentarze

Komentarze