NAGRAŁA NIANIĘ na ukrytą kamerę. To, co kobieta robiła dziecku, jest PRZERAŻAJĄCE

Whitney Matney poszukiwała opiekunki, która mogłaby zająć się córką w czasie, gdy ona byłaby w pracy. Musiała wrócić do firmy, ponieważ jej urlop macierzyński dobiegał końca. Na ogłoszenie o pracę w domu Matneyów odpowiedziała znajoma kobiety — Melissa Mendema.

Dobre referencje
Whitney stwierdziła, że koleżanka z czasów szkolnych, która ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i dobre referencje, będzie odpowiednią kandydatką na opiekunkę dla jej córeczki o imieniu Raylee. Postanowiła zatrudnić kobietę ze względu na starą znajomość. Po czasie okazało się, że bardzo się myliła. Dziś przestrzega innych rodziców, by nie powielali jej błędów.

Początkowo Melissa zrobiła dobre pierwsze wrażenie, a dziewczynka bardzo polubiła opiekunkę. Potem jednak rozegrał się koszmar.

Dziwne zachowanie córki
Raylee zaczęła nerwowo reagować na widok kobiety: uciekała od niej i płakała. Dziwne zachowanie córki wzbudziło niepokój rodziców (Whitney i Chrisa). Postanowili oni sprawdzić, co dzieje się w domu w trakcie ich nieobecności. Zamontowali więc kamery, które skrupulatnie ukryli tak, aby Melissa ich nie dostrzegła.

Zobacz materiał, który zawiera fragmenty nagrania z domu Matneyów:

Prawda o niani
To, co zobaczyli na nagraniu, było przerażające. Okazało się, że niania stosowała przemoc wobec ich córki. Nie tylko ją biła, ale też potrząsała jej drobnym ciałem. Na dodatek krzyczała na bezbronną dziewczynkę. Rodzice Raylee niezwłocznie zawiadomili o całym zajściu policję.

Melissa została zatrzymana przez funkcjonariuszy. Postanowiono jej zarzut znęcania się nad dzieckiem.

Na szczęście Raylee nie odniosła żadnych obrażeń. Mimo to, nauczona doświadczeniem, Whitney Matney przestrzega rodziców, by uważnie wybierali opiekunów dla swoich dzieci i nie polegali wyłącznie na referencjach i dobrym pierwszym wrażeniu.

Źródło: abcnews.go.com
Źródło zdjęcia: YouTube

Komentarze

Komentarze