Dziecko i Figura

ZDROWIE

NAGRAŁA śpiącą córkę. Fuksem URATOWAŁA JEJ ŻYCIE!

Charlie O’Brien, sen dziecka, choroby dzieci,

Zdrowie dziecka to priorytet dla jego rodziców. Czasami objawy niektórych chorób łatwo przeoczyć. Bywa, że dostrzegamy je zupełnie przypadkiem. Tak było w odniesieniu do tego dziecka.

Na Facebooku pojawiło się nagranie przygotowane przez młodą mamę. Kobieta opublikowała je w mediach społecznościowych ku przestrodze. Chciała ostrzec innych rodziców.

Charlie O’Brien wrzuciła film, który tylko na pierwszy rzut oka nie przedstawia nic dziwnego. Widać na nim jej córeczkę o imieniu Luna. Dziewczynka smacznie śpi.

Jednak jeśli przyjrzymy się uważniej śpiącemu dziecku, zauważymy dziwną rzecz. Jego klatka piersiowa w trakcie oddychania dziwnie się zapada.

Matka dotyka tego miejsca na ciele córki. Dziewczynka nie reaguje. Nie budzi się.

Jak się okazuje, zapadanie się klatki piersiowej podczas oddychania to objaw choroby. Badania wykazały, że Luna ma zapalenie dróg oddechowych. Poziom tlenu w jej żyłach spadał. Spędziła noc w szpitalu, gdzie podawano jej właśnie tlen.

Teraz jej stan jest dobry. Gdyby mama nie dostrzegła tego objawu w porę, nie zabrała dziecka do szpitala, mogłoby umrzeć!

Film możesz obejrzeć tutaj.

Zobacz też: 5-latka WYŁA Z BÓLU, nie mogła oddychać, GŁODOWAŁA. Matka OSTRZEGA

Źródło: independent.co.uk
Źródło zdjęć: independent.co.uk

  
Wyżej