Najbardziej stylowy sweter sezonu! Instagram już go pokochał!

Bure odcienie szarości zawsze były na prowadzeniu jeśli chodzi o jesienne trendy.  Często już we wrześniu czy październiku w szafie wisiał szary płaszczyk, a z półki wyglądał szary oversize’owy sweter. Tym razem jednak moda przekazuje pałeczkę wszelkim odcieniom beżu, a szczególnie przytulnym i ciepłym swetrom w tym odcieniu. Okazuje się, że wlaśnie ten model zawojował cały intagramowy  światek!

Aż ciężko uwierzyć, że sweter, którym zachwyca się cała modowa społeczność Insagrama nie jest unikatowym projektem domu mody bądź znanego butiku. Wręcz przeciwnie beżowy pulower pochodzi z jesiennej kolekcji Mango.

Z pozoru klasyczny, minimalistyczny sweter, których w sieciówkach jest obecnie na pęczki. Jednak jego sposób wykonania połączony z kolorystyką i oryginalnym fasonem zahaczającym o lata 80 robi naprawdę niemałe wrażenie. Poza tym podkreślona linia ramion  również nie jest bez znaczenia. W ten sposób góra zyskuje ładnie zarysowane proporcje, a stylizacja odrobinę nonszalacji.

https://www.instagram.com/silviadebenito/

https://www.instagram.com/marlienbesselink/

https://www.instagram.com/marlienbesselink/

https://www.instagram.com/erealouro/

 

To właśnie ten sweter jesienią 2019 roku podbił serca influencerek i z ich pomocą został gwiazdą na Instagramie.  Noszą go zarówno do jensów z prostymi nogawkami jak i skórzanych spódnic. Spora cześć z nich dobiera do całości najmodnikesze buty tego sezonu, czyli kowbojki.

Dlatego też po tym jak instagramerki pokazały się w nim na ulicach, uwieczniając to poprzez zdjęcia wrzucane do sieci, sweter zyskał rozgłos i wyprzedaje się w zawrotnym tempie. Mimo tego, może warto  poszperać między wieszakami Mango i wypatrzeć gdzieś jeszcze ostatnią sztukę, która nadal szuka właścicielki.

 

Zdjęcie główne: https://www.instagram.com/krsikapamarija/

 

 

Komentarze

Komentarze