Najbardziej wredne znaki zodiaku ! Czy jesteś jednym z nich ?

Osoby spod tych znaków zodiaku potrafią być wyjątkowo wredne i złośliwe. Jeśli tylko możesz, uważaj na nie. Nieźle ci mogą zaszkodzić.

Wodnik

Potrafią zajść za skórę. Potrafią być bardzo zajadłe i złośliwe. Nie umieją odpuszczać. Zemsta wodnika jest wyjątkowo bolesna. Skrupulatnie przygotowują się do odwetu i czerpią z zemsty wyjątkową przyjemność.

Bliźnięta

Osoby spod tych znaków zodiaku są uznawane za fałszywe i dwulicowe. Jest w tym trochę prawdy. Bywają złośliwe. Jednak nie mszczą się okrutnie, a obgadują za plecami. Działają zakulisowo. Plotka to ich broń.

Lew

Po trupach idą do celu. Najważniejsze jest to, co sobie zaplanują. Jeśli widzą na swojej drodze przeszkody, potrafią być złośliwe. A wtedy są nieprzewidywalne. Lew potrafi snuć intrygi, planować zemstę i się nią napawać.

Skorpion

Potrafi być niesamowicie pamiętliwy. Dla niego zemsta jest słodka. Planuje ją minuta po minucie. Potrafi tak działać przez lata, aż uderzy w najmniej spodziewanym momencie. Stosuje złośliwości i jest w tym mistrzem.

Koziorożec

Bywa wredny i złośliwy. Zyskuje w tym przyjemność. Odwet rozgrywa na chłodno. Lepiej nie wchodzić mu w drogę bo efekt może być bardzo bolesny. To bardzo uparty znak zodiaku. Pamiętliwy jak żaden inny.

źródło: dziennikpolski24.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze