Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku ! Sprawdź, czy jesteś jednym z nich !

Tymi znakami zodiaku rządzi zazdrość. Potrafi skutecznie zaślepić zazdrośników i zatruć życie osobom posądzanym o zdradę. Z zazdrością u tych osób nie uda ci się wygrać.

Skorpion

To nr 1 wśród zazdrośników. Jego zazdrość nie zna granic. Zazdrosny jest o wszystkich i o wszystko. Urządza sceny zazdrości, obraża się i inne osoby. Jest nieprzewidywalny i potrafi być niebezpieczny. Jego zazdrości nie da się okiełznać. Skorpiony robią awantury, potrafią grozić samobójstwem i rozstaniem.

Panna

Z pozoru jest spokojna i uporządkowana. Jednak w głębi to bardzo zazdrosna osóbka. Ma wiele kompleksów i zahamować. Boi się, że nie jest wystarczająco dobra dla partnera. To właśnie popycha ją do zazdrości. Robi głupoty, ośmiesza się, ale zazdrość nie pozwala jej tego dostrzec.

Baran

Dla niego lojalność jest wszystkim. Jeśli masz z tym problem. Czeka cię trudny czas u boku Barana. Zazdrość w jego wydaniu boli niesamowicie. Baran jest surowy i wymagający. Nie daruje bycia nielojalnym. To osoby nerwowe i porywcze. Łatwo tracą panowanie nad sobą.

Ryby

Niby nieśmiałe i flegmatyczne, jednak w głębi duszy to mściwi zazdrośnicy. Wyczuwają nielojalność i zdradę. Mają silnie rozwiniętą intuicję. Potrafią dostrzec głęboko skrywaną zdradę u partnera. Gdy są zazdrosne popadają w smutek i przygnębienie. Tracą chęć do życia.

źródło: kobieta.onet.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze