OTO CO NAS ZABIJA NAJSZYBCIEJ! Ich codzienne spożywanie prowadzi do ZAWAŁU SERCA!

Naukowcy nie mają wątpliwości, że ich codzienne stosowanie wiąże się z drastycznym wzrostem ryzyka zgonu.

Prowadzą do cukrzycy, otyłości i problemów z układem krążeniowym. Jeżeli są wypijane codziennie mogą doprowdzić do zawału serca.

 

Raport opublikowany przez Uniwersytet Harvarda w 2013 r. ujawnił, że około 180 000 zgonów związanych z otyłością na całym świecie wiązało się z częstym spożywaniem napojów gazowanych. To one zawierają najwięcej rafinowanego cukru.

 

Ponadto badania jednoznacznie wykazują, że osoby, które codziennie spożywały o 25% więcej więcej cukru, ponad dwa razy częściej umierały na choroby układu krążeniowego. Te u których dieta zawierała mniej niż 10% dodawanego cukru systucja była znacznie lepsza.

 

ZOBACZ TEŻ:REWOLUCYJNY LEK NA RAKA jest już DOSTĘPNY! Będzie leczyć szeroki zakres nowotworów!

 

Wypijając codziennie dwie puszki napojów gazowanych jesteśmy dwa razy bardziej narażeni na przedwczesną śmierć z powodu chorób serca lub innych dolegliwości zdrowotnych.

Okazuje się, że ryzyko zawału serca może być także zwiększone w przypadku spożywania codziennie trzech szklanek słodzonego soku owocowego!

 

Co dzieje się z organizmem po wypiciu napoju gazowanego?

Dieta bogata w wysoki cukier po prostu zabija. Natychmiast następuje szybki wzrost stężenia glukozy we krwi co jest dużym obciążeniem dla trzustki. W momencie długotrwałego  i systematycznego konsumowania cukrów komórki stają się odporne na glukozę i zaczyna rodzić się cukrzyca.

 

Źródło:zdrowepasje/pixabay

Komentarze

Komentarze