Najseksowniejsza babcia świata. Nie uwierzysz, ILE ma lat! (VIDEO)

Gina Steward niedawno została babcią. Jej wnuczka ma obecnie 9 miesięcy. Świeżo upieczona babcia wzięła niedawno udział w konkursie piękności, w którym dotarła do finału, zostawiając za sobą dużo młodsze konkurentki. Z pewnością nie zgadniesz, ile ma lat!

Gina Steward ma czwórkę dzieci w wieku 27, 25, 23 oraz 4 lata. Kobieta ma 47 lat i jest babcią 9- miesięcznej dziewczynki. Zapewne nie jest to najmłodsza babcia świata, ale za to… najseksowniejsza!

Piękna i seksowna babcia (VIDEO)

Gina wzięła udział w konkursie piękności Miss Maxim Australia 2018, w którym doszła do finału, pokonując dużo młodsze rywalki. Trudno się dziwić, że została okrzyknięta najseksowniejszą babcią świata.

Zobacz, jak wygląda najseksowniejsza babcia świata!

 

video

Naturalność przede wszystkim

Na uwagę zasługuje fakt, że Gina chce naturalnie się zestarzeć i nie używa botoksu ani wypełniaczy. Przyznaje się tylko do jednaj operacji plastycznej- jak twierdzi, powiększyła sobie biust.

Na stronie konkursu piękności, jako zalety sexy babci wymieniono uśmiech i poczucie humoru, a także to, jak bardzo troszczy się o swoich bliskich.

Szczytny cel

Gina zdecydowała się na udział w konkursie piękności w bardzo szczytnym celu. Ewentualną nagrodę pieniężną zamierzała przeznaczyć na leczenie swojego przyjaciela, który niedawno miał udar mózgu.

Profil seksownej babci na Instagramie śledzi ponad 65 tysięcy fanów, a pod każdym zdjęciem widnieje mnóstwo komentarzy komplementujących jej wygląd.

 

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Stępień walczy z HEJTEM w trakcie połogu!

 

Źródło: www.parenting.pl

Komentarze

Komentarze