Nastolatki „zabijają się” o ich lody! Zobaczcie, w jakie luksusy opływa ekipa Friza! Ich dom wart jest 10 milionów!

Ekipa Friza pochwaliła się, jak mieszkają. Popularni youtuberzy pokazali wnętrza swojej bajecznie luksusowej i ogromnej willi w Krakowie. Jest czego zazdrościć?

Sława z sieci

Ekipa Friza powstała trzy lata temu. Systematycznie zyskuje popularność. Ta ostatnio poszybowała w górę za sprawą współpracy youtuberów z firmą Koral. Lody Ekipy pobiły rekordy popularności i tym samym sprzedaży. Fani youtuberów rzucili się do sklepów i walczyli o lodowe łupy. To pokazuje, jakim fenomenem jest ekipa Friza.

 

Dom marzeń

You Tuberzy mieszkają w luksusowej willi w Krakowie. Tam nagrywają filmiki, które trafiają do sieci i zdobywają ogromną popularność. Miliony nastolatków śledzą ich poczynania. Najpopularniejsza ekipa w kraju nie oszczędza na swoim lokum. Willa, którą wynajmują warta jest 10 milionów złotych. Jednak influencerzy nie narzekają na swoje zarobki i płacą za dom kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. To za pewne imponuje też milionom młodych ludzi, dla których są idolami. W krakowskiej willi dominuje przestrzeń i szkło.. Dom jest pełen światła i panuje w nim styl minimalistyczny.

Opływają w luksusy

Ekipa Friza może korzystać z wielkiego basenu, sauny i ogromnych łazienek. Dom jest pełen szkła i światła. Robi wielkie wrażenie, szczególnie na fanach popularnych youtuberów. Pewnie każdy z nastolatków chciałby choć trochę czasu spędzić w takich luksusowych wnętrzach.

źródło: You Tube

zdjęcie: You Tube

Komentarze

Komentarze