Natalia Siwiec chwali się córeczką! Ładniejsza od mamy?!

Natalia Siwiec zaprezentowała zdjęcia córeczki Mii. Dziewczynka pozuje niczym profesjonalna modelka. Czy jest ładniejsza od znanej mamy? Fani są o tym przekonani!

Mała modelka

Córka Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego ma 4 lata. Siwiec chętne dzieli się w swoich mediach społecznościowych  zdjęciami swojej córeczki. Dziewczynka brała już udział w sesjach fotograficznych. Ma doświadczenie niczym profesjonalna fotomodelka. Natalia Siwiec nie ukrywa wizerunku swojej córki. Chetnie pokazuje jej twarz i jest dumna z Mii.

Instagram/Natalia Siwiec

Mia w obiektywie

Natalia Siwiec w swoich mediach społecznościowych udostępnia krótkie filmiki z Mią w roli głównej. Publikuje też wiele zdjęć dziewczynki. Wiele osób zastanawia się czy Mia pójdzie w ślady sławnej mamy i też zostanie modelką. Pewne jest, że obiektyw ją lubi, a Mia czuje się przed nim jak ryba w wodzie. Tym razem na Instagramie Natalii Siwiec możemy zobaczyć jej córkę w uroczych stylizacjach. Dziewczynka z uśmiechem pozuje do zdjęć. Ma na sobie modną bluzkę i spódniczkę z falbanami.

Instagram/Natalia Siwiec

Zachwyt fanów

Zdjęcia, które opublikowała Natalia Siwiec od razu spotkały się z żywą reakcją jej fanów. Małą Mia skradła ich serca. Internauci pisali:

Ktoś tu będzie miał konkurencję!

Ależ ona jest słodka!

Stylowa kobietka!

Przepiękna dziewczynka

Czy sądzicie, że Mia ma zadatki na modelkę?

Źródło: Instagram/Natalia Siwiec

Komentarze

Komentarze