Natalia Siwiec zdradziła receptę na UDANY związek! „Żeby ogień nie wygasł trzeba…”

Natalie Siwiec od wielu lat jest w szczęśliwym związku z Mariuszem Raduszewskim. Modelka zdradziła właśnie receptę na udany związek…

Żeby miłość mogła przetrwać trzeba…

Zdaniem Natalii Siwiec, najważniejsza w związku jest szczera rozmowa.

„Trzeba być bardzo otwartym, bardzo dużo ze sobą rozmawiać. Warto rozmawiać. Związek to jest praca obu osób nad tym, by układało się i w życiu, i w sypialni. Trzeba się starać i po prostu chcieć” – mówi „Super Expressowi” Natalia.

związek
Instagram

Randki? Tylko za granicą

Zdaniem modelki, najlepsze randki to te, które mają miejsce podczas zagranicznych podróży. Nie ma wtedy ryzyka, że zepsuje je płacz dziecka lub wścibscy paparazzi.

„Nie chodzimy na randki, zresztą my nigdy nie chodziliśmy na randki. Kino czy zwykła kolacja na mieście to nie randka. Dla nas dłuższą randką jest wyjazd tylko we dwoje w jakieś piękne dalekie miejsce zagranicą, gdzie jesteśmy tylko dla siebie, pijemy drinki, imprezujemy, kochamy się. Lubimy czasem odciąć się od świata i od codzienności. Zostawiamy córkę pod dobrą opieką i cieszymy się sobą. To jest potrzebne, żeby ogień nie wygasł, bo miłość i namiętność to elementy niezbędne, by w związku wszystko układało się jak należy” – przyznała.

związek
Instagram

Według Natalii, skąpe ubrania też robią swoje

„Kiedy jesteśmy daleko od domu, znów możemy poczuć się jak na początku naszej fascynacji sobą. Chodzimy na dyskoteki, popijamy drinki. Jak przebywamy w ciepłych krajach, chodzę skąpo ubrana, co też działa na wyobraźnię mojego partnera, a słońce tylko pobudza endorfiny. Takie wyjazdy są bardzo potrzebne. Polecam wszystkim młodym rodzicom. Dzięki temu zapominamy o codzienności i nie popadamy w rutynę. Na wyjazd zabieram też seksowne ciuchy, zarówno sukienki, jak i bieliznę, chociaż zawsze mam ładną bieliznę na sobie” – tłumaczy.

Skorzystacie z rad Natalii na udany związek?

Czytaj też: Wybierasz się NA RANDKĘ? Oto 5 rzeczy, których NIGDY nie powinnaś na niej jeść!

związek
Instagram
związek
Instagram

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze