Nauczyciel zrobił TO z żoną podczas e-lekcji! W szkole katolickiej!

Do niebywałego skandalu doszło w jednej ze szkół katolickich w Kolumbii. Nauczyciel zabawiał się ze swoją żoną. Po skończonej lekcji nadal miał włączoną kamerkę internetową. Wszystko zobaczyli jego uczniowie.

Po lekcji fizyki

Nauczyciel przeprowadził zdalną lekcję fizyki w szkole w Palmirze w Kolumbii. Jednak po skończonej lekcji mężczyzna zapomniał wyłączyć kamerkę internetową, z której korzystał podczas nauczania swoich uczniów. Zajął się swoją żoną. A dokładniej rzecz biorąc, lewą piersią swojej małżonki. Spontaniczne pieszczoty zobaczyli 16 i 17-latkowie, uczniowie fizyka.

Reakcja uczennicy

Nagle zajęty pieszczotami belfer, usłyszał chichot uczennicy i słowa:

O mój Boże”

To była reakcja zszokowanej dziewczyny na to, co zobaczyła na ekranie swojego komputera. Intymna sytuacja wywołała ogromne zaskoczenie i zażenowanie zarówno u uczniów, jak i u frywolnego nauczyciela fizyki.

Zawodowe konsekwencje

Dyrektorka szkoły w Palmirze, Patricia Duran Cespedes, zajęła się bulwersującym incydentem podczas zdalnej lekcji. Przełożona wszczęła postępowanie. Powiedziała w rozmowie z lokalnymi mediami:

To była poważna sprawa, w której prowadzący zajęcia nauczyciel popełnił niewłaściwy czyn, który został nagrany przez niektórych uczniów. A później stał się viralny w mediach społecznościowych”

Zawstydzony nauczyciel przeprosił za swoje zachowanie. Nie miał świadomości, że wszystko widać. Mężczyzna powiedział:

Niektóre obrazy zostały nagrane, gdy moja żona przyszła się przywitać. Oczywiście był to mój błąd. Nie zdawałem sobie sprawy, że kamerka jest wciąż włączona. Nie zrobiłem tego celowo. To był przypadek. Chcę za to przeprosić”

Kąśliwe komentarze w sieci

Internauci od razu podchwycili temat i zaczęli komentować, że na nagraniu widać, że takie całowanie piersi w ogóle nie podoba się jego żonie. Współczuli mężczyźnie, że teraz cały świat przypadkowo dowiedział się o tym.

źródło: Daily Mail

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze