Nel z „Pustyni i w puszczy” NAKRYTA w łóżku z Maserakiem! Wyciekło zdjęcie!

Karolina Sawka, to 29-letnia aktorka, której popularność przyniosła rola Nel w ekranizacji książki Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”. Karolina jednak nie jest zbyt popularna wśród celebrytów, co może się jednak szybko zmienić dzięki ostatniemu zdjęciu.

Karolina Sawka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi obecnie pracuje w wyuczonym zawodzie. Bowiem w ostatnim czasie można ją było oglądać na szklanym ekranie, chociaż trzeba przyznać, że nie były to górnolotne projekty. Mianowicie aktorka występowała w serialach „M jak miłość” i „Pierwszej miłości”. Tam wcielała się w drugoplanowe postaci. Gwiazda występowała również na deskach teatru, zagrała m.in. w spektaklu „Jabłko”, który reżyserował Artur Barciś w Teatrze Żelazny w Katowicach.

Jak wspomnieliśmy celebrytka nie jest osobą kontrowersyjną, rzadko kiedy można było o niej usłyszeć. Nie grała również zbyt odważnych ról. Mimo dorosłego wieku jest kojarzona z rolą Nel, którą zagrała aż 20 lat temu, bo w 2001 roku.

Patrząc na dotychczasowy życiorys łatwo stwierdzić, że ostatnie dodane zdjęcie może wywołać istną burzę. Bowiem Sawka pochwaliła się zdjęciem z planu! Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że  gwiazda pozuje w łóżku z Rafałem Maserakiem, znanym z „Tańca z Gwiazdami”.
Zdjęcie dodane na Instagramie aktorki wzbudziło duże zainteresowanie ze strony obserwujących jej profil. Jeden z nich zasługuje na większą uwagę. Mianowicie jeden z „fanów” z powodu sceny łóżkowej zrobił zarzut gwieździe:

Czego szmule nie zrobia za pieniądze.

Nam mimo wszystko wydaje się, że w zawód aktora są wpisane takie sceny. Jest to dla nas tylko gra aktorska. Stąd nie rozumiemy niewybrednego komentarza.

A tak swoją drogą: Karolina wyrosła na piękną kobietę.

Źródło: Instagram/Karolina Sawka

Źródło: Instagram/Karolina Sawka

Komentarze

Komentarze