Nie chcesz stracić swoich pieniędzy? Zainwestuj! My podpowiemy w co.

Niektórzy całe życie oszczędzają, licząc na to, że pieniądze mogą się przydać na czarną godzinę. Inni z kolei martwią się o standard życia na emeryturze. Boją się, ze marne pieniądze nie wystarczą na dostatnie życie.

Duży wpływ na ruch pieniędzy z konta miała inflacja, która obecnie jest bardzo wysoka. Za tę samą kwotę można z miesiąca na miesiąc coraz mniej kupić. Co zatem zrobić z zaoszczędzonymi pieniędzmi? W co zainwestować, aby nie stracić? Jedni wybierają drogie samochody, inni wystawne życie, a jeszcze inni podróże. Na tych jednak można jedynie stracić, bowiem samochód tuż po wyjechaniu z fabryki straci na wartości, a z podróży zostaną jedynie wspomnienia.

Obecnie, jedną z najbardziej racjonalnych decyzji jest inwestycja w nieruchomości, których jak sądzą niektórzy eksperci ceny nadal będą rosły. Wydaje się, że taką „dobrą” inwestycją będzie zakup mieszkania. Takie dodatkowe lokum można wykorzystać np. je wynajmując. Taki zakup mieszkania jest dość poważną inwestycją, jednak kwestia możliwego comiesięcznego zarobku jest dość atrakcyjna. Tym bardziej, że mieszkanie to nie samochód, którego cena dramatycznie spada. Ponadto gdyby zaszła taka potrzeba mieszkanie zawsze można sprzedać, a w obecnych czasach często sprzedaje się go w ciągu jednego dnia.

Jedynie kwestią do zastanowienia jest rynek, z którego kupuje się mieszkanie: wtórny czy pierwotny. Jak świat długi i szeroki tyle opinii. Wydaje się, że istotniejsze od tego  z jakiego rynku pochodzi mieszkanie jest to, w jakim komforcie jest wykończone czy w jakiej jest lokalizacji. Te czynniki niewątpliwie wpłyną na szybki wynajem, a co najważniejsze na szybki zysk.

Dajcie znać co myślicie na ten temat. Zgadzacie się?

Zdjęcie

Komentarze

Komentarze