Nie do wiary! Kobieta zostawiła 2-letnie dziecko przed DRZWIAMI I ODJECHAŁA, bo…

To co stało się w Houston w Teksasie, może wydawać się wielu osobom niewiarygodne! Kobieta zostawiła 2-letniego chłopca przed drzwiami domu jednorodzinnego i odjechała, pozostawiając dziecko bez opieki.

Na nagraniu zarejestrowanym przez kamerę widać, że kobieta, która opiekowała się dzieckiem dzwoni do drzwi i natychmiast ucieka. Następnie wsiada do swojego samochodu i odjeżdża, zostawiając samotne dziecko przed wejściem do domu. Całe zdarzenie trwało nie więcej niż 30 sekund. Wiele wskazuje na to, że kobiecie bardzo się spieszyło… nie zamierzała nawet czekać, aż ktoś otworzy drzwi!

Okazuje się, że dziecko miało zostać przywiezione do ojca. Matka 2-latka poprosiła przyjaciółkę, by odwiozła go do ojca, ponieważ sama przebywała w tym czasie w szpitalu. Jak relacjonuje ojciec chłopca, 2-latek miał zostać przywieziony w tym dniu (środa) po południu. Kiedy chłopiec nie został dowieziony zgodnie z planem, tata założył, że jego była partnerka zmieniła zdanie i postanowił wyjść z domu. Jak się później okazało, dziecko zostało „dostarczone” pod drzwi późnym wieczorem.

To sąsiedzi zainteresowali się losem malucha. Kobieta, która otworzyła drzwi i znalazła dziecko, postanowiła natychmiast zawiadomić służby. Przyznała, że nigdy wcześniej nie widziała chłopca. Kiedy wyszła na zewnątrz, ujrzała stojącego 2-latka razem z dwiema torbami.

Wszystko skończyło się dobrze. Dziecko jest całe i zdrowe, jednak kobieta, która opiekowała się chłopcem zachowała się bardzo nieodpowiedzialnie. W związku z zaistniałą sytuacją, grozi jej zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia.

Zobacz też: Chciał WYŁUDZIĆ UBEZPIECZENIE. Doprowadził DO RODZINNEJ TRAGEDII…

Źródło: mirror.co.uk

Źródło zdjęcia: mirror.co.uk

Komentarze

Komentarze