Dziecko i Figura

DZIECKO

Nie Fabienne, nie Xavier. Oto NOWY TREND w imionach dzieci polskich GWIAZD

imię dla dziecka, dzieci gwiazd

Tradycyjne, nowoczesne, obcojęzyczne. Lista imion do wyboru dla nowonarodzonego dziecka zdaje się nie mieć końca. Jak teraz polski gwiazdy nazywają swoje dzieci?

Michał i Marta Wiśniewscy kilkanaście lat wstecz postawili na obcobrzmiące imiona — ich syn ma na imię Xavier, a córka — Fabienne. Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się na Alikię. Ich wybór z pewnością zainspirował niejednego rodzica.

Jakie imiona dla swoich dzieci wybierają dziś polskie gwiazdy? Pociechy aktorów, muzyków, dziennikarzy, które przyszły na świat w tym roku albo wkrótce się na nim pojawią, noszą lub będą nosić tradycyjne polskie imiona.

Prezenterka telewizyjna, dziennikarka i projektantka wnętrz Dorota Szelągowska swojemu drugiemu dziecku, córce, nadała imię Wanda.

Córeczkę powitali również Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Do Janinki, starszego dziecka aktorki i prezentera, dołączyła Helenka.

Katarzyna Zielińska urodziła drugiego chłopca. Henryk zyskał brata o imieniu Aleksander.

Niebawem rodzicami zostaną Edyta i Cezary Pazurowie, a także Maciej Zakościelny i Paulina Wyka. Pierwsza para ma już córkę Amelię i syna Antoniego. Druga syna o imieniu Borys. Kto do nich dołączy? Jakie imię otrzyma? Dowiemy się wkrótce.

Zobacz też: NAJRZADSZE IMIONA, jakie nadano dzieciom w 2017 r. Ładne?

Źródło: WP
Źródło zdjęć: Instagram
  
Wyżej