„Nie mogę się już doczekać na DZIDZIULKA”! Anna Wendzikowska zachwyca NA INSTAGRAMIE

Anna Wendzikowska to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Od wielu lat współpracuje jako korespondentka na zlecenie programu Dzień Dobry TVN. Prowadzi swój kanał na YouTube, na którym opowiada o ciekawostkach związanych z życiem dziennikarza. Przeprowadzała wywiady z takimi aktorami jak: Jude Law, Mila Kunis, Russel Crowe.

Ania Wendzikowska jest aktualnie w zaawansowanej ciąży. Dziennikarka ma już jedno dziecko- córeczkę Kornelię. Aktualnie Ania spodziewa się swojego drugiego potomka. Na swoim Instagramowym profilu publikuje mnóstwo zdjęć, chwaląc się przy tym swoim ciążowym brzuszkiem. Jakiś czas temu wrzuciła do sieci wpis, który oczarował jej fanów. Fotografia przedstawia Anię, która pozuje w Łazienkach Królewskich…boso! Trzeba przyznać, że wygląda kwitnąco, a ciąża bardzo jej służy.

Fani byli zachwyceni jej nowym zdjęciem. Przedstawiamy niektóre z komentarzy: „Najsłodsze zdjęcie jakie widziałem”, „Zazdroszczę figury i kondycji”, „Cudownie”, „Nie mogę się już doczekać na dzidziulka”.

My również nie możemy się doczekać, aż poznamy płeć i imię maluszka. Ania do tej pory nie wyjawiła żadnych szczegółów związanych z ciążą.

Anna Wendzikowska, znana celebrytka w ciąży, ciąża

Zobacz też: OLGA FRYCZ urodziła! ZNAMY SZCZEGÓŁY

Źródło: Instagram @aniawendzikowska

Źródło zdjęć: Instagram @aniawendzikowska

Komentarze

Komentarze