Nie uwierzysz jak zmieniła się JOLA RUTOWICZ! TO JUŻ NIE TA SAMA OSOBA!

Jola Rutowicz z pewnością jest jedną z najbarwniejszych uczestników Big Brothera. Jej specyficzny styl bycia poprowadził ją do zwycięstwa, lecz dziś wygląda zupełnie inaczej! 

Jolanta Rutowicz w 2007 wzięła udział w programie Big Brother 4.1, którego została zwyciężczynią. Później uczestniczyła w piątym sezonie z celebrytami, zajmując drugie miejsce. W mediach dała się poznać jako charakterystyczna postać, która „udzielała mało inteligentnych wypowiedzi, a jej zachowanie denerwowało dużą część społeczeństwa”. Jej cechą charakterystyczną było też zamiłowanie do koloru różowego oraz do lateksu.

Jola bardzo wyróżniła się na tle innych uczestników programu, gdyż była wyjątkowo kontrowersyjna. Jej doczepy, uwielbienie w różu i lateksie, a także charakterystyczny śmiech były wręcz jej wizytówką.

Mimo wszystko była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek dzięki swojej charyzmie. Oczywiste, że znaleźli się również tacy, którzy nie mogli znieść jej osoby i chcieli, aby odpadła z programu, gdyż była według nich sztuczna i irytująca.

Po wygranej w 4. edycji Big Brothera miała rozpocząć karierę w show-biznesie, lecz szybko odeszła od tego pomysłu. Nie wiadomo dlaczego Jola nie chciała błyszczeć w mediach.

Jak wiadomo z jej Instagrama, przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie zmieniła swój wygląd, styl ubierania i bycia. Trzeba przyznać, że wpłynęło to korzystnie na jej samopoczucie, gdyż już nie możemy kojarzyć jej z miłością do jednorożców i lateksu.

Fot. instagram.com/jollie_jolanta_rutowicz

Prawda, że Jolanta, bo już nie Jola, wygląda zjawiskowo? To chyba jedna z najlepszych metamorfoz wśród celebrytów!

Źródło: instagram.com

Zobacz także: Julia Wieniawa ma kłopoty! NIE UWIERZYSZ CO ZROBIŁA!

Komentarze

Komentarze