Dziecko i Figura

Ciąża

Nie uwierzysz! ZNANA INSTAGRAMERKA spodziewa się DZIECKA?

Kasia Tusk, Stanisław Cudny, Kasia Tusk w ciąży

Celebryci i znane osobistości lubią pokazywać swoje prywatne życie na Instagramowych profilach. Tym razem zajrzeliśmy na profil… córki Donalda Tuska. Katarzyna Tusk od wielu lat prowadzi popularnego w Polsce bloga, na którym zamieszcza swoje codzienne stylizacje, fotografie czy przemyślenia. Ostatni wpis dał do zrozumienia fanom, że blogerka spodziewa się dziecka.

Kasia Tusk jest partnerką życiową Stanisława Cudnego. Para jest ze sobą związana od wielu lat. Najnowszy wpis Kasi wzbudził wiele sensacji.

Kasia od dłuższego czasu była obiektem zainteresowania fotoreporterów. Nie cichły spekulacje na temat jej domniemanej ciąży i ślubu ze Stanisławem. Po długim okresie milczenia postanowiła opublikować post, skierowany do swoich fanów. Dziękowała za ich wsparcie oraz dobroć. Fanom nie umknęła jednak informacja, sugerująca jakoby Kasia i jej partner naprawdę czekali na przyjście dziecka. Tak wydźwięk ma przynajmniej ostatni hashtag, zamieszczony we wpisie.

„Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie. #ourbiggestproject”- napisała Katarzyna Tusk na swoim profilu.

Kasia Tusk w ciąży, Stanisław Cudny, Katarzyna Tusk

Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń 😉

Zobacz też: W jej GŁOWIE niedawno pękł TĘTNIAK – Teraz Alżbeta LENSKA zaskakuje WYZNANIEM, że…

Źródło: Instagram @makelifeeasier_pl

Źródło zdjęć: Instagram @makelifeeasier_pl

 

  
Wyżej