Nie wiąż się z mężczyzną, który ma te nawyki ! Będziesz żałowała !

Istnieją nawyki i przyzwyczajenia, które uniemożliwiają wspólne życie. Sprawiają, że nigdy nie zaufamy takiej osobie i prędzej czy później zostaniemy skrzywdzone. Sprawdź, co to za nawyki.

Cały czas cie okłamuje

Kłamstwo przychodzi mu z niezwykłą łatwością. Robi to bez mrugnięcia okiem. Trudno się zorientować co jest prawdą, a co już kłamstwem. Jest mistrzem manipulacji. Okłamuje cię od początku znajomości. Czasem tylko koloryzuje, jednak to nie pozwala na budowanie zaufania. Zerwij z patologicznym kłamcą.

Lekkomyślność i finanse

Nigdy nie ma pieniędzy. Przynajmniej tak mówi. Nie można na nim polegać, a w życiu zdarzają się niestety sytuacje, gdy jesteśmy od kogoś zależni, również finansowo. Zdarzają się trudne przypadki losowe. On ci nie pomoże. Za bardzo lubi korzystać z czyjejś hojności, a nie pomagać w razie potrzeby.

Nie reaguje na krytykę

Nie chce i potrafi słuchać krytycznych opinii na swój temat. Zawsze mówi, że to ty się czepiasz. Nie próbuje zmienić złych nawyków, ani zrozumieć o co ci chodzi. Jest niedojrzały. Związek z kimś takim nie ma szans.

Znęca się fizycznie lub emocjonalnie

Nie łudź się, że on po ślubie się zmieni. Nie zmieni się. Będzie jeszcze gorzej. Nie ważne czy krzywdzi cię fizycznie czy psychicznie. To boli tak samo. Nie ma do tego żadnego prawa. Musisz jak najprędzej odejść od takiego człowieka.

Uzależnienie

Jest uzależniony. Jeśli nie chce podjąć leczenia to tylko tracisz czas z taką osoba. Jeśli chce, musisz poważnie się zastanowić czy warto z nim być. Walka może być trudna i wieloletnia. A ty możesz wyjść z niej pokiereszowana.

źródło: ohme.pl

zdjęcie: pexels.com

 

Komentarze

Komentarze