Nie widzieli się przez ponad 20 lat! Przypadkowe spotkanie sprawiło, że ZOSTALI MAŁŻEŃSTWEM

Natalie Crowe i Austin Tatman znają się od najmłodszych lat. Uczęszczali do tego samego przedszkola, spędzali każdą wolną chwilę w swojej obecności. Los sprawił, że w wieku 5 lat jedno z nich wyjechało do innego miasta. Przyjaciele z dzieciństwa nie widzieli się ponad 20 lat, jednak przypadkowe spotkanie sprawiło… że zostali małżeństwem!

Natalie Crowe i Austin Tatman poznali się w jednym z przedszkoli w mieście Ocala na Florydzie. Pedagog, która sprawowała opiekę nad grupą, do której uczęszczali przyznaje, że dzieci mimo młodego wieku uwielbiały spędzać czas razem.

Zawsze trzymali się razem, co było niecodzienne, ponieważ chłopcy i dziewczynki zazwyczaj trzymają się oddzielnie w swoich grupach. Jednak oni byli ze sobą bardzo zżyci – powiedziała do dziennikarzy telewizji Inside Edition ich była nauczycielka Beth Summers.

Po pewnym czasie rodzina Natalie była zmuszona wyprowadzić się z miasta. Dziewczynka od tej chwili zamieszkała w Connecticut, które jest oddalone o około 1000 kilometrów od jej rodzinnej miejscowości.

Po wielu latach Natalie Crowe postanowiła odszukać swojego przyjaciela sprzed lat. Pomogła jej w tym książka teleadresowa i Facebook. Okazało się, że Austin Tatman jest użytkownikiem mediów społecznościowych. Natalie napisała do niego wiadomość… i szybko dostała odpowiedź.

Od razu, zaczęliśmy wymieniać się starymi historiami i wspólnymi wspomnieniami – przyznała w jednym z wywiadów Natalie Crowe.

Przyjaciele sprzed lat umówili się na spotkanie. Przez dłuższy czas utrzymywali też relację na odległość. Relacja z przedszkola nie okazała się przypadkowa. Natalie i Austin zakochali się w sobie…

Jakiś czas temu Austin postanowił oświadczyć się ukochanej. Ta przyjęła zaręczyny bez wahania.

Źródło: o2

Źródło zdjęcia: Twitter

Zobacz też: Pies ugryzł 24-latkę! Kilka dni później kobieta zmarła Z POWODU TEJ GROŹNEJ CHOROBY

 

Komentarze

Komentarze