Nie wiesz co KUPIĆ przyszłej MAMIE? Ten PREZENT będzie IDEALNY

Obdarowując najbliższych, zawsze pamiętajmy o tym, by prezent okazał się trafiony. Dobór prezentu nie powinien być problemem, o ile zdajemy sobie sprawę, czego dana osoba oczekuje i jakie prezenty lubi dostawać. W pełni zdajemy sobie sprawę, że nieco trudniej jest wybrać prezent dla przyszłej mamy. Przychodzimy więc z pomocą!

Praktyczne prezenty dla przyszłej mamy

Chusta do noszenia dziecka – Taki prezent to idealna opcja, ponieważ dzięki chuście maluszek będzie czuł się bezpiecznie.

Kosmetyki dla ciężarnej – Każda kobieta chce czuć się pięknie. Dzięki kosmetykom takim jak: kremy, balsamy, żele, przyszła mama zadba o swoją skórę i uniknie rozstępów.

Blender- To urządzenie sprawi, że skorzysta z niego zarówno mama i dziecko. W trakcie ciąży, przyszła mama będzie mogła zadbać o swoją figurę przygotowując zdrowe posiłki. Tuż po urodzeniu, blender idealnie sprawdzi się jako pomoc do przygotowania zupek czy kremów dla dziecka.

Poradniki dotyczące ciąży, książki psychologiczne- Ten rodzaj literatury to strzał w dziesiątkę! Każda mama chce mieć świadomość, w jaki sposób będzie wyglądało jej życie tuż po urodzeniu dziecka. Dzięki poradnikom będzie miała możliwość przygotować się do nowej roli, znajdzie odpowiedzi na nurtujące ją pytania.

Ramka na rodzinne zdjęcia – Wszyscy uwielbiamy zdjęcia! Ramka może okazać się wspaniałym prezentem dla przyszłej mamy. Wybierz elektroniczną lub standardową. Coraz częściej w sklepach pojawiają się ramki o wyglądzie drzewka genealogicznego.

Ubranka dla dziecka – Każda mama ucieszy się z tego prezentu, przede wszystkim dlatego, że jest on praktyczny. Wszyscy rodzice wiedzą ile razy dziennie trzeba przebierać maluszka. Body, kaftaniki, spodenki, piżamki, bluzeczki czy T-shirty z zabawnymi nadrukami- na pewno znajdziesz takie, obok których nie można przejść obojętnie!

Album na zdjęcia- Dzięki niemu, mama będzie mogła uporządkować zdjęcia i ułożyć je chronologicznie. Na pewno ucieszy się z takiego prezentu!

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan PRZYZNAJE SIĘ do WSTYDLIWEGO problemu! Podobny PROBLEM ma wiele POLEK!

Źródło: allegro.pl

Źródło zdjęcia: pixabay.com

 

 

Komentarze

Komentarze