Nie wiesz jaki zapach wybrać? OTO 4 KRÓTKIE PORADY, KTÓRE MUSISZ WZIĄĆ SOBIE DO SERCA!

Każda z nas pragnie pachnieć zmysłowo, kusząco, a przede wszystkim pięknie. Przygotowaliśmy 4 porady, których powinnaś przestrzegać przy wyborze swojego zapachu!

Idealne zimowe zapachy

Kwiatowe i drzewne zapachy są z pewnością strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o idealny zapach. Piękna zimowa stylizacja aż prosi się o skropienie szyi wodą perfumowaną, a ta powinna być intensywna i jednocześnie zmysłowa.

Odpowiedni zapach dla kobiet z pazurem

Nie ma co ukrywać, że wiodącą wonią są zapachy cytrusowe i kwiatowe. Z tych drugich możemy zwracać uwagę na jaśminowe, konwaliowe, różane i irysowe – są to intensywne zapachy z powonią mgiełki. Często nie możemy się zdecydować które wybrać, dlatego w drogeriach i perfumeriach możemy znaleźć zapachy, które są zbiorem całego bukietu kwiatów!

Lekkie i subtelne zapachy

Zdarza się, że woń kwiatów i mocny cytrus nas odpycha. Warto wtedy zwrócić uwagę na zapachy z grupy „niebieskiej”, które sprawdzają się jako delikatne i subtelne mgiełki i nie pozostawiają za nami mocnego i duszącego zapachu. Niektóre z nich mają nawet pobudzające działanie.

Zapachy uniwersalne

Przeważnie jest to grupa „zielona”, która charakteryzuje się delikatnością i wonią lasu. Zapachy paprociowe są orzeźwiające i idealnie sprawdzą się na wiosnę.

Źródło: oprac. własne

Zobacz także: Planujesz makijaż na Sylwestra? POSTAW NA BLASK!

Komentarze

Komentarze