Nie żyje 8-latka z Teksasu! Zmarła, bo rodzice kazali jej ZA KARĘ…

Pewnej parze z Teksasu grozi kara śmierci za zmuszenie swojej 8-letniej córki zastępczej do skakania na trampolinie w prawie 40-stopniowym upale. Miało to być karą za jej złe zachowanie. Dziewczynka zmarła.

Za karę musiała skakać na trampolinie

44-letni Daniel Schwarz i 34-letnia Ashley Schwarz z Odessy w Teksasie, zostali aresztowani w poniedziałek po tym, jak doprowadzili do śmierci swojego dziecka, które zostało przez nich zmuszone do skakania na trampolinie w upale.

„Dochodzenie ujawniło, że 8-letnie dziecko zostało ukarane, nie wolno mu było zjeść śniadania i musiało wskoczyć na trampolinę i skakać na niej bez zatrzymywania się przez dłuższy czas” – poinformowała w poniedziałkowym oświadczeniu policja w Odessie.

„Para nie pozwoliła dziewczynce napić się wody, podczas wykonywania kary” – dodano.

karę
NYP

Czytaj też: Przypadkowo zamknął córkę w samochodzie! Zmarła, bo nie chciał…

Dziewczynka zmarła

Po kilkudziesięciominutowym skakaniu na trampolinie, dziewczynka zmarła.  Temperatura w Odessie – mieście liczącym około 123 tys. mieszkańców w zachodnim Teksasie – sięgała tego dnia 37 stopni. Ale temperatura trampoliny wskazywała na około 40 stopni.

Wyniki sekcji zwłok

Sekcja zwłok wykazała, że ​​mała Jaylin zmarła z odwodnienia. Daniel i Ashley Schwarz nie byli biologicznymi rodzicami Jaylin, tylko opiekunami dziewczynki. Para została zatrzymana w Ector County Law Enforcement Center. Teraz będzie czekać na rozprawę, w trakcie której odpowie za zabicie dziecka. Grozi jej kara śmierci.

Źródło: NY Post

Zdjęcia: NY Post

Komentarze

Komentarze