Nieatrakcyjny Japończyk ujawnił swój sposób na randkowanie z pięknościami! Jego sekret tkwi w…

41-letni Japończyk, który 300 razy w roku umawia się na randki, ujawnił w sieci swój sposób na poznawanie pięknych dziewczyn – pisze Asia One.

Wiedział, że nie jest atrakcyjny

Mężczyzna o przydomku Hirathen już w szkole wiedział, że nie jest zbytnio atrakcyjny. Kiedy znalazł dziewczynę, ta zdradziła go z innym facetem, co wywarło wpływ na całe jego życie i sprawiło, że jeszcze bardziej martwił się o swój wygląd. Japończyk zamknął się w sobie i nienawidził kobiet, a jego samoocena dramatycznie spadła.

Postanowił działać

Kiedy Hirathen skończył 30 lat, jego stan zdrowia dramatycznie się pogorszył z powodu licznych problemów psychologicznych. To wtedy postanowił uwierzyć w siebie i zmienić swój stosunek do kobiet. Hirathen pobrał na swój telefon kilka aplikacji randkowych i zaczął chodzić na sześć do ośmiu randek w każdy weekend. W ciągu jednego roku spotkał się z 300 dziewczynami, a wśród jego towarzyszek były nawet 20-letnie piękności.

Czytaj też: Zmarła podczas randki. Tak wyglądało jej OSTATNIE zdjęcie przed śmiercią!

randki
AO

Zdradził swój sukces

Każdemu, kto chce powtórzyć jego sukces, Japończyk radzi, aby przede wszystkim zwrócił uwagę na fotografię, którą umieszcza w aplikacji randkowej. Zdjęcie musi być dobrej jakości i musi być widać, jaka jest sylwetka człowieka. Powinno też wyglądać naturalnie i być zabawne.

Radzi, jak randkować

Hirathen radzi, aby używać aplikacji, które nie mają limitu polubień, ponieważ w takim przypadku użytkownik będzie częściej logował się na konto i będzie bardziej prawdopodobne, że zostanie zauważony. Zaleca również, aby polubiać dziewczyny, które nie mają awatara, ponieważ one także mogą być wartościowe i intrygujące.

Zdjęcia… kotów

Wcześniej naukowcy z University of Colorado odkryli, jaki błąd często popełniają faceci umawiający się z dziewczynami. Okazało się, że zdjęcia kotów w aplikacjach randkowych drastycznie zmniejszają atrakcyjność użytkowników.

Źródło: Asia One

Zdjęcie: Asia One

Komentarze

Komentarze