Niemowlę SAMO w aucie! Dramatyczna interwencja policjantów!

Co za dramatyczna sytuacja! To mogło skończyć się tragicznie! Niemowlę było samo w aucie! Na szczęście na miejscu pojawili się policjanci!

W piątek dyżurny inowrocławskiej policji dostał informację, że w środku zatrzaśniętego samochodu znajduje się dziecko. Na miejsce natychmiast wysłano patrol, który musiał zmierzyć się z tym trudnym zadaniem.

– Na miejscu policjanci zastali stojącą przy audi kobietę i kilka innych osób. W samochodzie natomiast w foteliku było płaczące czteromiesięczne dziecko. Z informacji matki wynikało, że w pojeździe niespodziewanie zablokowały się drzwi, a kluczyki do niego były wewnątrz w torebce – czytamy w relacji Policji.

Fot. Pixabay

Dzielnicowi wybili jedną z szyb. Następnie policjant wcisnął się przez okno i wyjął torebkę z kluczykami. Auto otworzono, a mama zajęła się dzieckiem.

Policjanci przypominają, że w czasie swojej służby spotykają się z różnymi dziwnymi sytuacjami. Najważniejsze jest to, że w takich sytuacjach, jak ta, trzeba działać błyskawicznie.

Warto wspomnieć o innym ptrzypadku. 35-letnia mieszkanka gminy Teresin postanowiła wybrać się do marketu ze swoim dwuletnim synkiem. Zauważył ją 29-letni mężczyzna. Widział, że kobieta dziwnie się zachowuje. Wyszedł za nią ze sklepu. Wtedy dostrzegł, że w czasie otwierania drzwi, upuściła chłopca na kostkę parkingową.

– Mężczyzna nie pozwolił jej odjechać i wezwał Policję. Funkcjonariusze poddali kobietę badaniu na zawartość alkoholu, które wykazało niemal 3,5 promila w organizmie. Wezwali na miejsce ojca dziecka i karetkę pogotowia. Lekarz po badaniu nie stwierdził obrażeń u chłopca – relacjonują mundurowi.

Zobacz także: Wzruszające wyznanie Edyty Herbuś! Chodzi o jej babcię!

Fot. Pixabay

Źródło: Policja

Komentarze

Komentarze