Niesamowita sesja zdjęciowa PIĘCIORACZKÓW. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczysz

Sesja zdjęciowa, której bohaterem jest piątka rodzeństwa, powstała dzięki współpracy Erin Hoskins — znanej fotograf — z dwoma innymi artystami. Zaangażowanie kolejnych osób było konieczne ze względów logistycznych. Hoskins to autorka m.in. sesji ciążowej Kim Tucci — mamy 5 dzieci. Na co dzień zajmuje się ona jednak zdjęciami niemowląt.

Jedna na 50 mln
Zdaniem lekarzy ciąża mnoga (z pięciorgiem dzieci) zdarza się raz na 50 milionów ciąż! Matka pociech widocznych na zdjęciach, Kim, zaszła w nią naturalną metodą. Początkowo myślała, że będzie mieć bliźnięta. Jednak w trakcie badania USG wyszło na jaw, że w brzuchu kobiety rozwija się 5 płodów.

Pięcioraczki
Historia Kim, jej męża Vaugha i pięcioraczków chwyta za serce. Para chciała mieć syna. Kiedy dowiedzieli się, że będą rodzicami aż 5 dzieci, zaniemówili. Ponieważ ciąża mnoga to nie lada wysiłek dla organizmu kobiety, był to trudny okres dla Kim. Trafiła ona do szpitala w 29 tygodniu. Zaczął się poród.

Na świat przyszli: Keith, Allie, Penelope, Tiffany i Beatrix, czyli 4 córki i syn. Każdy noworodek ważył ok. kilograma. Musiały one przez kilka miesięcy, zanim wróciły do domu, przebywać na oddziale intensywnej terapii dla maluchów.

Opieka nad pięciorgiem dzieci była wyzwaniem. Rodzice musieli m.in. przygotowywać 40 butelek z jedzeniem dziennie. Kim Tucci i jej mąż przyznali jednak, że są szczęśliwi z powodu narodzin pięcioraczków. Dziś dziewczynki i chłopiec mają po 2 lata.

Na temat niezwykłej sesji ciążowej Kim pisaliśmy tutaj.

Źródło: today.com
Źródło zdjęć: today.com

Komentarze

Komentarze