Niesamowite doniesienia nt. Agnieszki Woźniak Starak! Mąż odszedł w sierpniu a ona…

Chociaż od śmierci producenta filmowego Piotra – Woźniaka Staraka minęło już kilka miesięcy, media wciąż interesują się całą sprawą i na bieżąco przekazują kolejne informacje. Żona mężczyzny, Agnieszka Woźniak – Starak chcąc odpocząć od medialnej nagonki właśnie podjęła ważną decyzję. 

Od momentu tragicznej śmierci Piotra Woźniaka – Staraka jego żona, Agnieszka całkowicie odcięła się  od show- biznesowego światku.  Tragedia wstrząsnęła prezenterką do tego stopnia, że zrezygnowała z wszystkich zawodowych projektów i przestała być aktywna w sieci. Wsparcia gwieździe udzieliło wiele kolegów i koleżanek z branży jak i spora grupa internautów. Oczywiście nie obeszło się również bez hejtu i krytyki. Część z nich oskarżała prezenterkę, jakoby to ona była odpowiedzialna za śmierć męża , chcąc przejąć jego pokaźny majątek. Inni wyrazili swoją krytykę na temat stroju w jakim pojawiła się na pogrzebie Piotra – Woźniaka Staraka. Ciągła presja ze strony ludzi spowodowała, że prezenterka zdecydowała się odnieść do zarzutów. Uczyniła to w jednym ze swoich instagramowych wpisów. Jednak mimo, tego nadal znajdują się Ci, którzy wytykają prezenterce błędy.

https://www.instagram.com/lukaszurbanskihair/

Wiadomo, że na powrót Agnieszki do zawodowej pracy trzeba będzie jeszcze sporo poczekać. Tymczasem do sieci już trafiły zdjęcia wykonane przez dociekliwych fotoreporterów. Jak się okazuje Woźniak – Starak szykuje się do wyjazdu, a paparazzi zauważyli ją przed Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim, gdzie udała się w celu wyrobienia paszportu.

Zdjęcie główne: https://www.instagram.com/tvn.pl/

 

Komentarze

Komentarze