NIETYPOWE bliźniaki. Kiedy się urodziły, POŁOŻNE ZANIEMÓWIŁY na ich widok

Danielle Wallace spodziewała się bliźniaków. Była przekonana, że chłopcy będą niemal identyczni. W dniu porodu przeżyła niemałe zaskoczenie. Położne też były w szoku.

Zaskoczenie
Tuż po tym, jak chłopcy pojawili się na świecie, cały personel, który był obecny przy porodzie, był zaskoczony. Położne nie mogły się wyjść ze zdumienia na widok bliźniaków.

Danielle nie wiedziała, co się stało. Najpierw zapadła cisza, potem usłyszała głosy pielęgniarek.

Zobacz, jakie ma włoski! Są bardzo puszyste, ale jest blondynem o jasnej karnacji, Jego brat wygląda zupełnie inaczej. Ma ciemne włosy i skórę – mówiły.

Bliźnięta dwujajowe
Okazało się, że synowie Danielle to nietypowi bliźniacy. Bardzo się od siebie różnili. To bliźniaki dwujajowe, w związku z czym powstali w wyniku zapłodnienia dwóch komórek jajowych przez dwa plemniki.

Dziś, po upływie kilku miesięcy od narodzin, ludzie, którzy widzą Elijaha i Jeremiaha na ulicy, nie wierzą, że są braćmi. Nie dopuszczają do siebie myśli, że to bliźniacy.

Danielle Wallace

Danielle jest Afroamerykanką, jej partner, też Afroamerykanin, ma korzenie słowacko-włoskie. Jeden z synów jest więc bardziej podobny do rodziny ojca.

Danielle Wallace

Zobacz też: Takiego dziecka dawno nie widzieli. W trakcie porodu LEKARZE WYBUCHLI ŚMIECHEM

Źródło: littlethings.com
Źródło zdjęć: littlethings.com

Komentarze

Komentarze