Niezwykła akcja Biedronki! Szykuje DARMOWE wyprawki dla dzieci urodzonych w…

Sieć sklepów Jeronimo Martins i firma Dada stworzyły razem nietypową akcję promocyjną. Dotyczy ona dzieci urodzonych – lub mających się urodzić – w 2020 roku. Wszystkie maluchy mają otrzymać darmowe…

„Paczka Powitalna Dada”

Znane marki nawiązały ze sobą współpracę, która zaowocowała akcją „Paczka Powitalna Dada”.

Co to takiego?

W ramach akcji dzieci urodzone w 2020 roku mają otrzymać specjalną darmową wyprawkę, którą ma dostarczyć do ich domów Poczta Polska, która również jest partnerem kampanii.

Skąd wziął się ten pomysł?

Jak się okazuje, akcja ta ma związek z 25-leciem sieci Biedronka na polskim rynku. W oficjalnym komunikacie przedstawiciela Biedronki poinformowano, co dokładnie znajdzie się w takiej paczce.

„Jeśli w tym roku powitaliście lub powitacie maluszka, otrzymacie od Dada paczkę powitalną. Znajdziecie w niej pieluszki, chusteczki nawilżane i patyczki, które pomogą Wam w codziennej pielęgnacji”.

Ważna informacja dla Mamy i Taty! Jeśli w tym roku powitaliście lub powitacie maluszka, otrzymacie od Dada paczkę…

Gepostet von Biedronka am Sonntag, 2. Februar 2020

 

Kiedy start akcji?

Akcja ruszyła 3 lutego 2020 roku. Udział w niej jest całkowicie bezpłatny. W paczkach znajdziemy wiele przydatnych akcesoriów i produktów dla dzieci, m.in. pieluchy i środki czystości marki Dada.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w akcji?

To proste! Wystarczy, że rodzice maluchów, które przyszły lub przyjdą na świat w tym roku, zarejestrują się na oficjalnej stronie internetowej marki Dada – www.dadaclub.pl. Ci, którzy dopiero oczekują na przyjście na świat dzieci, mogą uzupełnić niezbędne dane już po narodzinach dziecka.

Dlaczego warto wziąć udział w akcji?

Ponieważ jest ona całkowicie darmowa, a produkty marki Dada od lat cieszą się uznaniem wśród rodziców małych dzieci.

„Nowe pieluszki Extra Care z technologią superchłonnych kanalików, które dwukrotnie szybciej wchłaniają wilgoć, gwarantując spokojny sen w nocy oraz nieprzerwaną zabawę w dzień w rozmiarze 2 mini (3-6 kg), chusteczki nawilżane Dada Sensitive do skóry wrażliwej oraz patyczki higieniczne Dada w 100 proc. wykonane z bawełny” – podała Biedronka.

Do kiedy potrwa akcja?

Warto się pospieszyć, ponieważ akcja promocyjna potrwa do wyczerpania puli paczek powitalnych. Według założeń, ma ona potrwać do końca roku, ale może zakończyć się wcześniej, jeśli wszystkie produkty zostaną wyczerpane…

Czytaj też: TEN czynnik może zwiększać ryzyko AUTYZMU! Uważajcie na…

Źródło: Gazeta.pl

Zdjęcia: Facebook, Unsplash

Komentarze

Komentarze