Nigdy NIE PRASUJ ponownie! Poznaj EFFIE, maszynę, która suszy i prasuje za Ciebie wszystkie ubrania!

Czas na odłożenie deski do prasowania!

Jeśli cierpisz na chroniczny brak czasu, albo nienawidzisz prasowania, albo po prostu masz lepsze rzeczy do roboty! Ankieta „YouGov” opublikowana w lutym w Wielkiej Brytanii wykazała, że prasowanie jest domowym obowiązkiem, którego Brytyjczycy najbardziej się obawiają, ponad 50 procent twierdzi, że go nie lubi, a 30 procent twierdzi, że wręcz nienawidzi. To dużo! Mimo to nie ma innego sposobu na przywrócenie ubraniom „cywilizowanego” wyglądu po praniu … aż do teraz. Poznaj Effie, maszynę, która prasuje za Ciebie.

Twórcami jest dwóch londyńskich inżynierów. Kamdar i Trevor Kerth rozpoczęli pracę nad Effie w 2015 roku. „Prasowanie to strata czasu i niepotrzebny wysiłek – zajmuje dużo czasu i trudno je dobrze wykonać” – wyjaśniają. „Opracowaliśmy Effie jako rozwiązanie, które sprawia, że proces  jest o 95% szybszy i tak proste, jak wieszanie ubrań na wieszaku”. Effie może wysuszyć i wyprasować 12 oddzielnych części garderoby naraz. I lubi to!

Dotarcie do tego punktu nie było proste. Nie tylko dlatego, że powstało 40 prototypów Effie, zanim inżynierowie byli gotowi ujawnić publicznie swoje dzieło. Jednak Rohan i Trevor są teraz zadowoleni z Effie i próbują wprowadzić ją na rynek. Jeśli chcesz Effie we własnym domu – i szczerze mówiąc, kto by nie chciał? – możesz zarejestrować się na helloeffie.com . „Ponieważ byliśmy w stanie szybko przetestować wiele wersji i różne funkcje Effie, jesteśmy przekonani, że ostateczna forma jest urządzeniem, z którego będziesz zadowolony, i zaoszczędzi Ci to wiele czasu i zdrowia…psychicznego” – mówi Rohan. „Nienawidzimy prasowania!”

Najpierw wyciągnij swoje mokre, pogniecione ubrania z pralki. Następnie powiesić je na wieszakach, tak jakby były już wyprasowane i dodaj je osobno do wysuwanej szyny Effie. Naciśnij przycisk Start i obserwuj jak dzieje się magia!:)  Effie będzie wciągać przedmioty jeden po drugim – pomyśl o niej jak o myjni samochodowej do prania. Gdy drzwi zamykają się na ubraniu, pasek przesuwa się po przedmiocie, używając pary, aby zniszczyć wszelkie fałdy. I voila, zanim się zorientujesz, Twoje ubrania wyskoczą z drugiej strony, gotowe do odłożenia w szufladzie lub szafie. Proces trwa około trzech minut, aby dokładnie  „wyprasować” każdy przedmiot.

Effie obsługuje wszystkie rodzaje tkanin, od delikatnego jedwabiu, poprzez poliester, wiskozę, bawełnę i jeans. A kiedy skończysz, po prostu przenieś Effie do najbliższej szafy lub postaw gdzieś na uboczu.

I ile będzie kosztować Cię ta wygoda? Cena „Early Bird” wynosi 699 GBP czyli ok 3,400zł, a zamawianie w przedsprzedaży jest dostępne od marca 2018 roku.

 

DB

Źródło:idealhome.co.uk

Foto: ksassets.timeincuk.net

Komentarze

Komentarze