To się nazywa MOCNE WEJŚCIE! Noworodek SUPERBOHATEREM porodówki

Cesarskie cięcie kojarzy się ze znieczuleniem, otwartą raną ciętą i szybkim przyjściem dziecka na świat. W przypadku tej matki i dziecka było to coś więcej. Noworodek wykonał niezwykły gest i zrobił ciekawą minę.

Harry urodził się poprzez cesarskie cięcie w 2018 roku. Gdy lekarze wyjęli go z brzucha mamy, zrobił niesamowity gest… niczym Superman miał pięść skierowaną w powietrze (to kultowa poza superbohatera). Miał mocne wejście!

Zdjęcie stało się viralem mimo długiego czasu, który upłynął od dnia narodzin Harry’ego do dnia, w którym zostało opublikowane. Kobieta zdecydowała się je wrzucić do sieci po czasie, aby zwiększyć świadomość kobiet na temat cesarskiego cięcia.

Chłopiec urodził się w 40. tygodniu ciąży. Cesarskie cięcie było planowane, ponieważ był nietypowo ułożony w brzuchu mamy oraz ze względu na wielkość dziecka. Mierzył 50 centymetrów i ważył 5 kilogramów.

“Wszystko przebiegło bardzo spokojnie, a ja czułam się zrelaksowana. Umożliwiono mi zobaczenie momentu, kiedy Harry był wyciągany na zewnątrz” – powiedziała mama Harry’ego.

Autorem pamiątkowego zdjęcia jest mąż kobiety. Towarzyszył jej w momencie przyjścia na świat ich dziecka.

cesarskie cięcie
IG

Zobacz też: “CUDOWNY” NOWORODEK! “Wybrał się na spacer” tuż po tym, jak się urodził

Źródło: thesun.co.uk
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze