Nowy trend kosmetyczny z confetti w roli głównej!

Wśród karnawałowych propozycji znanych marek królują głównie cekiny. Niektórzy jednak nie przepadają za iskrzącymi stylizacjami, więc ten wybór odrzucą raczej w przedbiegach. A gdyby tak błysk przenieść na paznokcie? 

https://www.instagram.com/nail_magnetic_msk/

Wielkim hitem grudnia jest Confetti Nails, czyli manicure, który może  zabłyszczeć  zarówno przy stole wigilijnym jak i podczas imprez karnawałowych. Obecnie jest najchętniej wybieranym typem dekorowania paznokci. Nic więc dziwnego, ponieważ prezentuje się szałowo!

https://www.instagram.com/luminousnailboutique/

https://www.instagram.com/ameliasimpsonx/

https://www.instagram.com/verbenaparlor/

https://www.instagram.com/mirunails/

Inspirację tego typu manicure zaczerpnięto ze słynnych kolorowych płatków confetti, które chętnie towarzyszą nam podczas urodzinowych imprez, wesel czy Sylwestra. Paznokcie w najbliższych mesiącach mają błyszczeć! Od brokatu, metalicznych lakierów, poprzez  świecące naklejki aż po najbrdziej minimalistyczne rozwiązanie, czyli kolorowe kropeczki.  Najlepiej sprawdzą się tutaj odważne odcienie takie jak złoto, srebro, czerwień, ale i  delikatne pastele, a węc róż, czy niebieski będą prezentowały się oszałamiająco!

https://www.instagram.com/birchbox/

A jak wygląda ten nietypowy manicure od strony technicznej? Otóż  podstawą jest oczywiście  bezbarwna baza lub odcień nude, który powinien  być tak dobrany, aby odpowiednio podkreślić świecący brokat czy inne ozdoby. Co więcej, tego typu paznokcie śmiało możecie wykonać w warunkach domowych. Sporo inspiracji  proponuje Instagram i Pinterest. Wasza fantazja zapewne również ma coś do zaoferowania,bo trendy karnawałowe manicure  chyba jeszcze nigdy nie były tak zaskakujące i stylowe jednocześnie. Różnrodność i kreatywność  jest więc  jak najbardziej w cenie!

Zdjęcie główne: https://www.instagram.com/thimblepress/

Komentarze

Komentarze