Obrzucili ją BŁOTEM, nazwali KŁAMCZUCHĄ. Wszystko przez NAGIE ZDJĘCIE

Tess Holiday to modelka i matka. Niedawno pisaliśmy o tym, że wrzuciła zdjęcie, na którym leży nago z synem w wannie. Teraz znów szokuje. Celowo.

Amerykanka to modelka plus size. Nie wstydzi się nadwagi, nadmiaru tłuszczu, cellulitu i rozstępów. Jedni ją podziwiają, inni nienawidzą. Dlaczego? Uważają, że promuje otyłość i niezdrowy tryb życia.

Holiday wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w samej bieliźnie. Ma na sobie tylko stanik i majtki. Taki widok nie mógł zostać niezauważony. Pod postem pojawiło się morze komentarzy.

Opisała go: Cholera, dobrze to wygląda.

Dlaczego opublikowała takie zdjęcie? Zrobiła to z myślą o zakompleksionych kobietach.
Mimo to została zhejtowana. Internauci obrzucili ją błotem, obelgami i zarzucili okłamywanie innych kobiet. Twierdzą, że wprowadza je w błąd i wmawia, że taki wygląd jest normalny i zdrowy.

Modelka odpowiedziała na te komentarze i zarzuty.

Napisała: Robię to dla kobiet na całym świecie, które potrzebują kogoś, kto wygląda jak ja. Wszystko po to, by mogły poczuć się mniej samotne, by zrozumiały, że one też są piękne.

Co więcej, Tess przekonuje, że stale się bada i jest zdrowa. Schudnie, kiedy będzie chciała, nie pod naciskiem obcych ludzi.

Co sądzicie o postawie modelki?

Tess Holiday, modelka plus size, nagie zdjęcie, hity instagrama

Zobacz też: Leży NAGO Z SYNEM w wannie! Internauci WNERWIENI, ona się CIESZY

Źródło: dailymail.co.uk
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze