OBRZYDLIWE! Żeby „uniknąć koronawirusa” codziennie PIJE… (LEPIEJ tego nie naśladujcie!)

Pewna kobieta z Wielkiej Brytanii każdego dnia pije koktajle z męskim nasieniem, co jak sama twierdzi, ma ją uchronić przed koronawirusem. Szok?

Od 3 lat nie choruje

32-letnia Tracy Kiss jest weganką i mieszka na co dzień w Aylesbury w Buckinghamshire, gdzie pracuje jako trenerka. Kobieta od kilku lat każdego dnia pije spermę swojego chłopaka, żeby wzmocnić swoją odporność. To właśnie dzięki temu, jej zdaniem, wciąż nie zaraziła się koronawirusem, ani żadną inną chorobą wirusową! Tracy przekonuje, że od 3 lat ani razu nie zachorowała!

Jak to „zjada”?

Kiss zdradziła, że nasienie przyjmuje albo bezpośrednio do ust, albo zbiera je do kubeczka, a następnie robi z niego koktajl.

Na twarz też

Tracy nakłada też nasienie na twarz, żeby uniknąć zmarszczek. Podkreśla, że sperma ma niezwykłe właściwości, ponieważ ​​jest wypełniona witaminą C, wapniem i magnezem. Kobieta uważa, że nasienie jest wprost idealne, jeżeli chcemy zachować zdrowie podczas pandemii.

To nie jest dla każdego, ale bez wątpienia, sperma jest pełna witamin. Dzięki niej nie miałam przeziębienia ani grypy od czasu, gdy zaczęłam ją regularnie pić w 2017 r. Czystość nasienia jest po prostu cudowna. Działa nie tylko na cerę, ale też wewnętrznie, na ciało” – uważa Kiss.

Czytaj też: KONTROWERSYJNE słowa znanego profesora! „Szczepionka NIC NIE DA! Trzeba…”

pije
IG

„To multiwitamina natury”

To multiwitamina natury, która nie tylko jest naturalna, ale też darmowa. To wszystko, czego potrzebujesz w jednej dziennej dawce. To zupełnie naturalna część mojego życia – zawiera wiele składników odżywczych, witamin i minerałów” – wylicza Kiss.

Co na to lekarze?

Doktor Sarah Jarvis powiedziała w wywiadzie dla „The Sun”:

„Istnieją setki mitów na temat tego, jak uchronić się przed COVID-19. Większość z nich to właśnie mity. Pomysł picia nasienia nie ma za sobą najmniejszej wiedzy naukowej i szczerze mówiąc jest niezwykle niepokojący„.

„Picie nasienia od jednego znanego dawcy, nie ma absolutnie żadnej korzyści, ale jeśli pobierasz nasienie od więcej niż jednej osoby, narażasz się również na infekcje przenoszone drogą płciową” – uważa Jarvis.

Czytaj też: Polacy boją się koronawirusa, a tymczasem NADCIĄGA…?!

pije
IG

Źródło: The Sun

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze