Dziecko i Figura

ZDROWIE

Od 10 lat NIE MYJE ZĘBÓW, a dentysta SIĘ NIE SKAPNĄŁ. Tak wyglądają

Alice Kid

Zaleca się, aby zęby myć po każdym posiłku, ewentualnie 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Alice Kid nie robi tego w ogóle. Od dekady.

23-latka zrezygnowała z mycia zębów 10 lat temu. W jej łazience nie ma ani pasty, ani szczoteczki do zębów. Czy kobieta boryka się z żółtymi zębami, próchnicą, brzydkim oddechem? Nie!

Zobacz: Już tak NIE WYGLĄDA! Spaliła się NA WĘGIEL, biorą ją za MURZYNKĘ

Zanim Alice Kid podjęła decyzję o porzuceniu tej czynności higienicznej, myła zęby bardzo często. Nosiła jako dziecko i nastolatka aparat ortodontyczny, który wymagał od niej wyjątkowo dokładnego i częstego mycia szkliwa. Zbuntowała się jako 13-latka.

Zaprzestała mycia zębów, gdy zdjęła aparat ortodontyczny. Wie, że jej zachowanie może budzić kontrowersje.

“Nigdy nie myję zębów. Wiem, że to brzmi strasznie. Nikt o tym nie mówi” – przyznała. Jej zdaniem skoro zęby są białe i zdrowe, nie ma sensu tracić czasu na szczotkowanie.

Mimo że Alice nie myje zębów, to nie unika dentysty (lekarz nie narzeka na stan jej uzębienia, nie wie, że dziewczyna go nie myje). Chodzi do niego regularnie, raz w roku, nie przechodziła leczenia kanałowego, nie ma wypełnień. Zatem w jej przypadku niemycie zębów nie spowodowało skutków ubocznych.

Alice Kid

The sun

Jeśli chce odświeżyć oddech, sięga po gumę do żucia, używa nici dentystycznej. Zdrowo się odżywia, nie pali, nie pije wina i napojów słodzonych, nie je owoców, które mają naturalny cukier. Nie ma więc przebarwień na zębach.

Chłopak Alice nie narzeka i nie widzi problemu w tym, że dziewczyna nie myje zębów.

Zobacz też: Od 3 lat NIE MYJE włosów! JEST PODJARANA tym, jak wyglądają

Źródło: The Sun
Źródło zdjęcia: The Sun


  
Wyżej