Od urodzenia WYGLĄDA JAK SKUNKS! Jej matka PRZESZCZĘŚLIWA

Millianna Worthy jest wyjątkową dziewczynką. O jej wyjątkowości przekonujemy się już po pierwszym spojrzeniu. W oczy rzucają się włosy Millianny.

Dziewczynka pośród ciemnych i gęstych włosów, które się kręcą naturalnie, ma zupełnie białe pasmo. To wynik rzadkiej cechy genetycznej, którą dziewczynka odziedziczyła po mamie. Kobieta także ma tę przypadłość.

Zobacz: Urodził się Z OGONEM, ma 45 centymetrów! Tego nie da się odzobaczyć

Dlaczego dziewczynka ma białe włosy? To wynik całkowitego braku pigmentu na skórze właśnie w tym miejscu na głowie, gdzie wyrasta to pasmo. To bardzo rzadkie zjawisko.

Co ciekawe, zarówno babcia Millianny, jak i prababcia także mają tę charakterystyczną cechę. Również mają taki sam pas białych włosów jak dziewczynka.

Nie wiadomo, od kogo wcześniej pochodzi ten gen, ponieważ prababcia Millianny wychowała się w domu dziecka, więc ustalenie przodków jest trudne.

Millianna Worthy
dailymail.co.uk

Mama dziewczynki cieszy się, że jej córka również została naznaczona w ten sposób. Ma nadzieje, że białe pasmo nie przysporzy jej kłopotów w życiu i rówieśnicy nie będą się z niej wyśmiewać. Jej zdaniem jest piękna i wyjątkowa.

Zobacz też: Urodził się BEZ MÓZGU i czaszki! ZROBIŁ PSIKUSA lekarzom

Źródło: dailymail.co.uk
Źródło zdjęcia: dailymail.co.uk

Komentarze

Komentarze