Odczuwasz PIERWSZE OZNAKI PRZEZIĘBIENIA? Nie daj się chorobie! Wypróbuj TEGO

Zarówno cynamon jak i miód wykorzystywane są w leczeniu pierwszych objawów grypy i przeziębienia. Kiedy połączymy je w jedną całość, oba te składniki będą chronić nasz organizm skuteczniej niż suplementy z apteki.

Miód zawiera witaminę B6, tiaminę, ryboflawinę i niacynę. Warto wybierać te z naturalnych pasiek! Miód, który znajdziemy na półkach supermarketów jest wysoko przetworzony i nie ochroni naszego organizmu tak, jak naturalny miód, który kupimy u osób zajmujących się na co dzień pszczelarstwem! Ze względu na swoje właściwości antybakteryjne i antyoksydacyjne jest doskonałym lekarstwem na układ odpornościowy.

Z kolei cynamon to idealne lekarstwo, którym możemy posiłkować się przy pierwszych objawach przeziębienia, infekcji, kłopotach trawiennych, stanach zapalnych, problemach z krążeniem oraz trzustką.

Zarówno cynamon jak i miód, obniżają poziom złego cholesterolu oraz zapobiegają chorobom serca.

Mikstura na bazie cynamonu oraz miodu polecana jest osobom, które cierpią na ból stawów oraz artretyzm. Jak dowiodły badania, pozytywne skutki leczenia tymi składnikami stwierdzono u 73 spośród 200 pacjentów, w ciągu zaledwie tygodnia.

Jak powinna wyglądać kuracja?

Jeśli odczuwasz pierwsze oznaki przeziębienia, doskwiera ci kaszel, bolą cię zatoki, wypróbuj prostego, ale skutecznego rozwiązania. Codziennie spożywaj łyżeczkę miodu wymieszanego z 1/4 łyżeczki cynamonu w proszku, raz dziennie, co najmniej trzy dni z rzędu. Pamiętaj o systematyczności. Od dawna wiadomo jak skuteczną bronią w walce z chorobami jest medycyna naturalna.

Zobacz też: Wsyp SÓL DO SZAMPONU. Zrobi CUDA z Twoimi włosami!

Źródło: krokdozdrowia.com

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze