ODEJŚCIE królowej Elżbiety – wiadomo kto zostanie jej następcą!

Już w przyszłym roku odbędzie się uroczysta koronacja, która będzie kosztowała 1 miliard dolarów. Kto będzie następcą królowej Elżbiety II?

Wielkie zaskoczenie

Królowa Elżbieta II nie chce, żeby to jej syn, książę Karol, objął po niej tron i wybrała już swojego następcę, którym ma być książę William. Jak ustalił jeden z dziennikarzy tabloidu „In Touch”, królowa Elżbieta II zwołała niedawno spotkanie rodzinne, na którym poinformowała, że jej wnuk, książę William ma objąć po niej tron.

Czytaj też: Meghan Markle już wie, gdzie URODZi drugie dziecko! Królowa Elżbieta JEST WŚCIEKŁA!

następcą
Instagram

Szok i niedowierzanie

Według przepisów dotyczących sukcesji, to nikt inny, jak książę Karol miałby zastąpić Elżbietę II i to dopiero po jej śmierci. Jednak królowa nie tylko pominęła Karola, ale też zadecydowała, że chce, aby do koronacji Williama doszło jeszcze za jej życia.

„Królowa uznała, że lepiej, aby William i Kate objęli tron. Mówiąc szczerze, wątpiła, aby książę Karol posiadał właściwe cechy osobowości, aby przejąć koronę. Dla królowej ważne jest, aby jej następca był popularny” – donosi informator tabloid.

Kiedy odbędzie się koronacja?

Jeżeli informacje się potwierdzą, do koronacji miałoby dojść latem 2020 roku i byłaby ona warta 1 miliard dolarów.

„Tego lata w opactwie Westminster odbędzie się transmitowana przez liczne telewizje koronacja warta 1 miliard dolarów” – dodaje źródło.

Czy plotki się potwierdzą i Kate i William zostaną królem i królową Wielkiej Brytanii? To się okaże już niebawem!

Czytaj też: Królowa Elżbieta II ZSZOKOWAŁA wszystkich! Przyznała po ALKOHOLU, że…

następcą
Instagram

Źródło: Pudelek.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze