ODRAŻAJĄCA reklama znanej marki PERFUM! Zobacz nagranie, na którym PIĘKNA kobieta wpada w… (VIDEO)

Do tej pory reklamy perfum kojarzyły nam się z romantycznymi scenami, z pięknem i harmonią. 

To jednak dla niektórych – jak widać –  okazuje się to zbyt banalne, więc idą w innym kierunku.

 

W reklamie Kenzo World oglądamy eleganckie przyjęcie, na którym piękna dziewczyna (Margaret Qualley) najwyraźniej się nudzi. Opuszcza więc salę i wychodzi do holu, gdzie zaczyna tańczyć w obłąkany i agresywny sposób. Gdyby nie uroda i piękna suknia, pomyślelibyśmy, że to wariatka.

 

Magazyn Glamour zachwyca się:

„Reklama zapachu „KENZO WORLD” wbije Was w fotel! Po obejrzeniu tej reklamy aż chce się pobiec do perfumerii i poczuć jak pachnie pierwszy zapach marki KENZO.”

 

Tak… Faktycznie… Trochę bliżej prawdy jest Elle pisząc:

„Aktorka poprzez ruch wyzwala emocje gotujące się w niej w trakcie nudnej gali. Daje im upust, poruszając się po pustym budynku i przyjmując nienaturalne pozy. Chwilami można mieć wrażenie, że została opętana jakąś wewnętrzną siłą…”

 

Pozytywny odbiór magazynów lifestyle’owych jest oczywisty – w końcu Kenzo to zapewne jeden z reklamodawców i nie wypada pisać o nim źle.

Jednak patrząc chłodnym okiem. Prezentowanie kobiety jako niezrównoważonej i agresywnej, na pewno nie jest pozytywne i nie zachęca do zakupu perfum – przecież żadna z nas nie chce wpaść w obłęd!

 

Dlaczego więc znana marka perfum pokazuje kobietę w takim właśnie ujęciu?  Chce pokazać, że jesteśmy nieobliczalne…?

Spot z pewnością jest kontrowersyjny – zobaczcie sami i oceńcie!

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ABz2m0olmPg

Komentarze

Komentarze