Odżywka do paznokci, która kosztuje grosze! Jest świetna!

Domowa pielęgnacja paznokci jest często pomijanym elementem podczas urodowych zabiegów, przynajmniej jeśli chodzi o odżywki w pędzelku. Dodatkowo rynek oferuje głównie produkty w formie olejku, który aplikuje się na płytkę i skórki. Niestety przy tym wyborze można zapomnieć o malowaniu paznokci. Mamy jednak propozycję, która do tego kroku was nie zmusza! 

Diamond Hard marki Wibo, bo o niej mowa, to prawdopodobnie najlepsza odżywka z drogerii, a przy tym niedroga, bo kosztuje jedynie 8.90 zł  Świetnie zregeneruje, odżywi i wzmocni paznokcie. Ponadto, jak zapewnia producent uelastyczni skórki, a także zapobiegnie ich pękaniu. Dodatkowo ogromną zaletą jest jej ekspresowe wchłanianie, dzięki czemu z powodzeniem w krótkim czasie po jej aplikacji możemy wykonać pełny manicure. I oczywiście dostępność – znajdziecie ją na półkach marki Wibo, w każdej drogerii Rosmann.

 

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,72645,wibo-diamond-hard.html

Co więcej,  efekty widać już po nałożeniu jednej warstwy produktu. Płytka zyskuje połysk i jest ujednolicona. Poza tym posiada ścięty pędzelek, co ułatwia równomierne pokrycie. Z kolei regularne stosowanie emalii powoduje, że paznokcie stają się  mocniejsze, nie kruszą się, nie łamią. A w zamian zyskują piękny, zdrowy wygląd. Natomiast użycie odżywki jako bazy pod manicure gwarantuje nawet tygodniową trwałość. Jest jednak jeden minus. Otóż po kilku miesiącach kuracji zaleca  się odstawienie produktu, ponieważ odżywka po dłuższym okresie  używania nie działa już tak dobrze jak na początku.

Zdjęcie główne: https://www.instagram.com/javvy/

 

 

Komentarze

Komentarze