Ojciec OTRUŁ SIEBIE I 4-LETNIEGO SYNKA! Przeczytaj jego PRZERAŻAJĄCY WPIS NA FACEBOOKU

Do przerażającego zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na warszawskim Bemowie. W trakcie wyznaczonego przez sąd spotkania, które odbywało się w sali zabaw, 34-letni mężczyzna zażył substancję chemiczną o nieznanym składzie, a następnie podał ją 4-letniemu synowi.

Mimo wysiłku służb ratunkowych, mężczyzny ani 4-letniego chłopca nie udało się uratować.

Wiele wskazuje na to, że 34-latek przebywając w sali zabaw pod nadzorem kuratora, udał się z dzieckiem do ubikacji, gdzie następnie podał sobie i dziecku silny środek trujący, który okazał się być zabójczym.

Prokurator, który pojawił się w miejscu zdarzenia przesłuchał wszystkie osoby pracujące w lokalu. Przeprowadzono również pierwsze oględziny zwłok w szpitalu.

Jak się okazuje, w piątek mężczyzna zamieścił wymowny wpis w mediach społecznościowych.

„Obserwując poczynania Sądu można odnieść wrażenie, że nikomu nie zależy na uspokojeniu sprawy i zażegnaniu konfliktu, który osiągnął już chyba apogeum. Jakim prawem Państwo reglamentujecie czas, jaki mogę spędzać z moimi dziećmi. Taki stan rzeczy powoduje frustrację i w dalszym ciągu tylko zaognia konflikt(…)Wszyscy chcą ze mnie zrobić wariata i psychopatę tylko dlatego, że domagam się równouprawnienia i prawa do opieki nad moimi biologicznymi dziećmi. Niczego więcej nie chcę, czy to naprawdę zbyt wiele? Na dodatek nie dość, że zabrano mi dzieci, to jeszcze nakazano płacić alimenty na te dzieci, które sam mogę przecież wychowywać, to jakby podwójne upokorzenie i próba unicestwienia człowieka przez system. Poza tym nie zdajecie sobie Państwo sprawy z tego, że zakaz zbliżania ta kobieta „załatwiła” sobie w prokuraturze przy pomocy swoich rodziców i swoich znajomości. Państwo nie zdajecie sobie sprawy z tego jak bardzo „toksyczne” ta są osoby. Żądne zemsty i nienawiści, bezwzględne i działające jednokierunkowo zgodnie ze swoim planem. Nie życzę nikomu doświadczenia tego co ja przeżyłem przez tą kobietę, jej rodziców i jej kochanka”- napisał Tomasz M. na swoim facebookowym profilu.

Zobacz też: UCZYŁA kobiety bycia DOBRĄ MATKĄ. Z zimną krwią ZABIŁA 2-LATKĘ!

Źródło: facebook.com

Źródło zdjęcia: facebook.com

Komentarze

Komentarze