Ojciec zgłosił ZAGINIĘCIE CÓREK. Wkrótce o wiele GORSZA PRAWDA wyszła na jaw

Brian i Michelle Wolferts się rozwiedli. W trakcie trwania małżeństwa para doczekała się trzech córek. Sąd prawa rodzicielskie przyznał mężczyźnie, ale każde wakacje dziewczęta (Sydney i Danielle) spędzały z matką. Latem 2014 r. wydarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał. Ślad po nastolatkach zaginął.

Zaginięcie nr 1
Kilka dni przed terminem powrotu do domu ojca dziewczęta zaginęły. Matka zawiozła je do centrum handlowego, z którego miała je odebrać po upływie kilku godzin. Nie zastała ich jednak w miejscu, w którym widziała je po raz ostatni.

Rodzice zgłosili zaginięcie córek. Policja rozpoczęła poszukiwania. Brian i Michelle mocno zaangażowali się w akcję poszukiwawczą. W trakcie przesłuchania rozwodnicy przyznali, że dziewczęta mocno przeżyły ich rozstanie.

Zaginięcie nr 2
Niespodziewanie, po kilku tygodniach bezproduktywnych poszukiwań Sydney i Danielle zaginęła też ich matka, Michelle. Policjanci i Brian zaczęli podejrzewać, że może mieć ona związek z nieobecnością córek.

Agresywny ojciec
Wtedy najstarsza córka pary, Brittany, zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie. Ujawniła, że ojciec jest z natury agresywny, miewa zmienne nastroje. Powiedziała też, że stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec niej i sióstr, dlatego też wyprowadziła się z domu po osiągnięciu pełnoletności. Jej zdaniem to osobowość ojca stanowiła powód, dla którego jej siostry uciekły.

Po kilku miesiącach powody zniknięcia ujawniły poszukiwane nastolatki: Sydney i Danielle. Na przesłanym nagraniu audiowizualnym zdradziły, że boją się ojca, który jest przerażający, a na dodatek kłamie. Przyznały, że chciałyby zamieszkać z matką.

Odnalezione
Poszukiwania Sydney i Danielle trwały ok, 1,5 roku. Okazało się, że dziewczęta wraz z matką ukrywały się w mieszkaniu przyjaciela. Ze względu na m.in. składanie fałszywych zeznań Michelle została aresztowana. Z kolei nastolatki musiały wrócić do domu ojca.

Jednakże Brittany nadal walczy o to, aby jej siostry zostały wysłuchane i mogły mieszkać z matką.

Źródło: lifedaily.com
Źródło zdjęcia: Facebook / @WolfertsSistersJustice

Komentarze

Komentarze