Okradł firmę na MILION funtów! Nie uwierzysz, na co je wydał!

Pewien żonaty księgowy z Wielkiej Brytanii wydawał należące do firmy pieniądze na seks z prostytutkami – donosi „The Mirror”.

Wydawał pieniądze firmy na seks

42-letni Mohammed Asif Khan, który pracował w latach 2018-2019 w North of England Coachworks Ltd – firmie zajmującej się konserwacją i naprawami, jest oskarżony o kradzież miliona funtów z firmy. Khan przyznał, że część pieniędzy wydał na cztery prostytutki. Jedną z nich była Gemma Massey, 36-letnia właścicielka klubu ze striptizem, która nazywa siebie „jedną z najlepiej zarabiających gwiazd porno w kraju”. Za godzinę usług towarzyskich pobierała ona od niego tysiąc funtów. Początkowo Brytyjczyk odmówił przyznania się, na co wydał pieniądze, aby nie zhańbić swojego dobrego imienia, ale z czasem powiedział całą prawdę.

Czytaj też: Znana marka wprowadziła „seksowne, skórzane legginsy” dla 5-latek! Rodzice w szoku!

Twierdzi, że to nie była kradzież

Oskarżony zaprzecza jednak, że dokonał kradzieży pieniędzy w firmie. Twierdzi, że wydał pieniądze, które firma mu zwróciła po tym, jak rzekomo pożyczył jej 800 tys. funtów. Khan nazwał także te wydatki „korzyściami wynikającymi z tej pracy” mówiąc, że to niecodzienna metoda nagradzania pracowników.

Śledztwo w tej sprawie trwa.

 

Zobacz też: Lot donikąd. Nowa oferta linii lotniczych i bilety wyprzedane w 10 minut!

 

Źródło: The Mirror

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze