Ola Ciupa wrzuciła NIEGRZECZNE zdjęcie! Robi się gorąco!

Ola Ciupa zszokowała fanów. Wrzuciła do sieci zdjęcie w stroju króliczka. Wygląda niezwykle zmysłowo! Ta fotografia podnosi ciśnienie i nie tylko…

Ola wygląda obłędnie. Ma podkreślone piersi i wyeksponowane nogi. Strój jest zmysłowy. Składają się na niego, szare i błyszczące majtki oraz stanik i czarne, skórzane dodatki. Na szyi prezenterka ma obrożę.

– Wiecie, ze w tym roku Halloween będzie wyjątkowe?! 🎃 Księżyc będzie niebieski, a pełnię Księżyca będzie można zobaczyć na całym świecie z każdego miejsca na ziemi. Pełnia Księżyca w Halloween zawsze jest w filmach ale w rzeczywistości jest niezwykle rzadkim zjawiskiem. Możemy ją zobaczyć jedynie raz na 19 lat. Taka okazja wypada właśnie w tym roku, a następna dopiero w 2039 roku wiec nie przegapcie👻 – napisała.

Na głowę Olę założyła królicze uszy. Postawiła na delikatny, choć wyrazisty makijaż. W tle widzimy dynie, czyli symbol Halloween.

Trzeba przyznać, że Ola potrafi rozpalić swoich fanów!

Co napisali internauci?

Jesuuu pierwsze skojarzenie to było „Mów mi „Tatusiu”

Omg 🔥🔥🔥😍😍

Nice🔥🔥🔥

Niegrzeczna mmm

Fot. Instagram

Ola Ciupa jest prezenterką Eska TV. Prowadzi m.in. „Projekt ImprESKA” i „Eska info”. Niedawno kusiła nogą i nęciła biustem. Odsłoniła też swoją pupę!

Ola jest również dj-em. Występuje pod pseudonimem DJ SLAVIC.

Zobacz także: Iwona Pavlović pokazała się z mamą! Razem wyznały, że…

Fot. Instagram

Komentarze

Komentarze